Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim arkadaslarm hemen hamile kalıp erken gebelıkte gitmişti tatile. Tabii sorunsuz gebelik için geçerli. Belki tatilde hamile kalırız benimde eylülde tatilim. Bakalım o zamana kadar neler olcak
Aynen benimde eylülde tatilimm ay geçse de zaman gitsek çok bunaldım şu havalardan. Çok ihtiyacım var çalış çalış nereye kadar

Ya evet benimde aklıma takılıyor bu durum. Eğer bu ay hamile kalırsam 1 aylık hamile olrak uçağa binebilir miyim caba ya yoksa arabayla gideriz napalım

Benim değiştirme imkanım yok malesf. Almanyadan Türkiye ye uçacam

Gerçi orta da fol yok yumurta yok, niye şimdiden stres yapıyorsam

Kızlar benimki birde tur yaa. Hamiş kalırsam iptal ederiz galiba. Bulantı felan. Bide ben otobüs yolculuklarında çok şişiyorum Turlarda amma yorucu oluyo bakalım. Daha ortada fol yok yumurta yok ben

Aynen ben de öyleyim yumurta var belki ama fol yok, ama binbirturlu senaryolar kafamda tur yorucu olur ama ilk haftalar özellikle
Hahahha aynen benim yumurtam varmı onuda bilmiyorum Evet canım özellikle kanamadan korkuyorum. Psikolojim bozuldu dış gebelikte sürekli kanamam vardı zaten yeni hamiş olursam gitmeyiz bakalım nasip kısmetAllah hayırlısını versin herseyin

Ne demek canım hepimiz aynı dönemdeyiz birbirimize destek oluyoruz burada İnşallah hemen regl olursun da bir an önce başlarsın çalışmalara. Tatil çok iyi gelecek eminim belkide tatil bebeği olur kim bilir

buraya yazmak iyi geldi. Eşimle konuşmak başka ama burada aynı duyguarı yaşayanlarla paylaşmak gerçekten rahatlatıyormuş :) İnşallah arka arkaya bebiş haberleri veririz hepimiz

buraya yazmak iyi geldi. Eşimle konuşmak başka ama burada aynı duyguarı yaşayanlarla paylaşmak gerçekten rahatlatıyormuş :) İnşallah arka arkaya bebiş haberleri veririz hepimiz
İnşallah ya bakalım hepimiz hayali minnak minnak ellerrr ısırıcam onlarıı oyy daha doğmadan çok seviyorum annesinin kuzusunu (evet delirdim)

Kızlar morelim cok bozuldu. Bugün doktora gittim alttan muayne etti yumurtan çatlamıs dedi her neyse kist mist bise yok temiz dedi. Sadece rahim hafif kalp seklini andırıyo ama cok hafif dedi. Daha önce böyle bisey söylemedinz dedim yeni görmüsümdür yada gözükmüstr gibi bise dedi rahim filmi cekildin mi hic dedi hayır dedm orda net belli olur dedi istersen cekiledebilirsin cekilmeyedebilirsin dedi. Gebelikte düşük teşkil eder mi oladabilir olmayadabilir cok önemlii bisey degil dedi. Bütün morelimin içine sıçtı cıktım hüngür hüngür agladm. .

Canım moralini bozma hemen yaaa ağlama lütfen. Herkesin basına gelen birşey bu. Doğuştan oluyor sonradan olmuyor. Ben kadın doğumda çalıştım 5-6 yıl oradan biliyorum. Çok kalp şeklinde değilse problem olmuyor. Tam kalp şeklindeyse oluyor problem genelde ameliyatla düzeliyor. Ne sıkıntılar var canım buna mı ağlıyorsun doktor doğru söylemiş dur bakalım hamileye engel değilki

Kist fln sorun yoksa üzülme canım. Daha büyük sorunlar olabilirdi olumlu bak. Doktorun biraz anlayışsız gibime geldi, insanı rahatlacak bir şey söylemesi gerekir. Ne demek çok önemli bisey degil, düşük olabikir veya olmayabilir?

Film çektirecek misin peki?

Öyle mi diyosun canım hafif dedi biraz dedi ne biliym daha öncede 3 4 kez muayne olmustm görmemisti öyle bisey. Ne biliym canm cok korktm bi an ya cok önemli degil dedi ama düsük oladabilir olmayadabilir dyince iyice korktmm cok sinirlerim bozulduu rabbm beterinden korusun tabiki ama en ufak olumsuzlk üzüyor

Acıkcası suan düsünmüyorum. Tam 1yıl olmadı cnkü 6 ay oldu. Ama baska bi doktora daha görünmeyi düsünüyorm aslnda. Yanlıs görmüstür belki ne bilym ya

selam kızlar..
2 gündür ayrı kaldım yazamadım okuyamadım yazılanları..
ben de dün itibariyle yumurtlama dönemine girdim yani uygulamadaki takvim öyle diyo ovulasyon testine başladım bu ay yumurtlamayı kaçırmamak için.şöyle bir şey var kız bebeği tutturmak için tüyonuz var mı

canım başka bir doktora daha git bence için rahatlar hemde gerçekten ne olduğu öğrenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…