Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canımm olurmu öyle şey😊 Bu da bana ders oldu tabii ki. Çok takıyodum kafaya burclarını o ay korunuyodum falan :) İnsanlar a bazı seyler ders oluyor kesınlıkle. Artık hiç burc falan seçmemeksizin dua ediyom valla
Valla senin için dua edicem çokk

vallahi anlamadım gitti 33 yaşındayım, son 4 aya kadar ne gecikme olurdu ne atlama. beynim bana oyun oynuyor... :)
Bebeği çok istediğiniz için yaşanıyor olabilir bunlar. Çünkü vücut yalancı hamilelik belirtileri gösterebiliyormuş psikolojik olarak. Stres yapmayın olacak elbet Allah nasip eder inş. yakın zamanda:KK200:

8 gün geçti hala adet olmadım. 2 gün önce test tekrarladım yine bi gölgelik gördüm çizgi gibi belirdi ama net pembe olmadan sevinemedim tabi. Bugün testi tekrarlayacağım yine kızlar bakalım hayırlısı. 😊
Canım hadi inşallah hissetiğimiz gibi hamilesindir ya:halay: Yarında bak ama sonra kan testine git lütfen:KK200:

Bebeği çok istediğiniz için yaşanıyor olabilir bunlar. Çünkü vücut yalancı hamilelik belirtileri gösterebiliyormuş psikolojik olarak. Stres yapmayın olacak elbet Allah nasip eder inş. yakın zamanda:KK200:

haklısınız, çok istiyorum ve çok düşünüyorum. Bu ay oluruna bırakacağım, küçükte bir tatil planımız var. kafamda rahatlar belki. ama tabi önce regl olmam lazım ):

Çok teşekkür ederim yanıtınız için :)

haklısınız, çok istiyorum ve çok düşünüyorum. Bu ay oluruna bırakacağım, küçükte bir tatil planımız var. kafamda rahatlar belki. ama tabi önce regl olmam lazım ):

Ne demek canım hepimiz aynı dönemdeyiz birbirimize destek oluyoruz burada:KK51: İnşallah hemen regl olursun da bir an önce başlarsın çalışmalara. Tatil çok iyi gelecek eminim belkide tatil bebeği olur kim bilir:21:

Aynen hiç takmayın. Ben bu ay sonu tatile gidiyorum, o yüzden hamile kalmak için extra bir çabaya girmiyorum bu ay, tutarsa tutar modundayim 😅 çünkü takınca cidden psikoloji etkiliyor. Hiç adet düzensizliği olmayan ben, geçen ay kendimi okadar kaptırdım ki adetim 3 gün gecikti. Bir ilk yaşadım yani çokta umutlandım ama hep psikolojikmis 🤭 bu ay yumurtlama günlerimi bile takip etmedim,bakalim ne olacak 🙃

Bir de aklıma takıldı eğer
8 gün geçti hala adet olmadım. 2 gün önce test tekrarladım yine bi gölgelik gördüm çizgi gibi belirdi ama net pembe olmadan sevinemedim tabi. Bugün testi tekrarlayacağım yine kızlar bakalım hayırlısı. 😊

Hadi bakalım hayirlisiyla gelsin grubumuzun 3. Hamişi 🤭

X