Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla senin için dua edicem çokk

vallahi anlamadım gitti 33 yaşındayım, son 4 aya kadar ne gecikme olurdu ne atlama. beynim bana oyun oynuyor... :)
Bebeği çok istediğiniz için yaşanıyor olabilir bunlar. Çünkü vücut yalancı hamilelik belirtileri gösterebiliyormuş psikolojik olarak. Stres yapmayın olacak elbet Allah nasip eder inş. yakın zamanda

Canım hadi inşallah hissetiğimiz gibi hamilesindir ya Yarında bak ama sonra kan testine git lütfen

Bebeği çok istediğiniz için yaşanıyor olabilir bunlar. Çünkü vücut yalancı hamilelik belirtileri gösterebiliyormuş psikolojik olarak. Stres yapmayın olacak elbet Allah nasip eder inş. yakın zamanda

haklısınız, çok istiyorum ve çok düşünüyorum. Bu ay oluruna bırakacağım, küçükte bir tatil planımız var. kafamda rahatlar belki. ama tabi önce regl olmam lazım ):

Çok teşekkür ederim yanıtınız için :)

Ne demek canım hepimiz aynı dönemdeyiz birbirimize destek oluyoruz burada İnşallah hemen regl olursun da bir an önce başlarsın çalışmalara. Tatil çok iyi gelecek eminim belkide tatil bebeği olur kim bilir

Aynen hiç takmayın. Ben bu ay sonu tatile gidiyorum, o yüzden hamile kalmak için extra bir çabaya girmiyorum bu ay, tutarsa tutar modundayim çünkü takınca cidden psikoloji etkiliyor. Hiç adet düzensizliği olmayan ben, geçen ay kendimi okadar kaptırdım ki adetim 3 gün gecikti. Bir ilk yaşadım yani çokta umutlandım ama hep psikolojikmis bu ay yumurtlama günlerimi bile takip etmedim,bakalim ne olacak

Bir de aklıma takıldı eğer

Hadi bakalım hayirlisiyla gelsin grubumuzun 3. Hamişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…