Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anla

anladım canım şifa olur inşallah. Ama ona mutlaka regl 3.gün mü başlanması gerekiyor? Bide aspir yağı falan var onları denemek istiyorum.
Ben hatirlamiyorum hangi gün basladim heralde 2. Gün ama kendi kafama göre. Aspir yağını daha çok zayıflamak için kullananlari duydum baska faydasini bilmiyorum canm

Günaydın kızlar :KK200: bata 1 var yanılmıyorsam sabah 5 te test yaptım :rolleyes:4. Dk da baktığımda çok çok silik çıktı sizce durum ne :KK51:
1443C4DD-C5AD-4850-A17D-40AE18EBCAA7.jpeg

Kızlar 3. günüm ama kahverengi geliyor hala dün kan testi yaptırdım negatif çıktı ama aklımda hala soru işareti var çünkü son ilişkimin üzerinden 8 gün geçti. O zamanda yumurtlamıştım belki diyorum geç döllenme oldu yerleşme kanaması yaşıyorum testler negatif çıkıyor falan.. Ay valla ilk defa böyle oluyor ya napayım şaşırdım:KK14:

Kızlar 3. günüm ama kahverengi geliyor hala dün kan testi yaptırdım negatif çıktı ama aklımda hala soru işareti var çünkü son ilişkimin üzerinden 8 gün geçti. O zamanda yumurtlamıştım belki diyorum geç döllenme oldu yerleşme kanaması yaşıyorum testler negatif çıkıyor falan.. Ay valla ilk defa böyle oluyor ya napayım şaşırdım:KK14:
Canım sen yakında hamile kalıcaksın bence :halay: bende ilk hamileliğimden önce böyle şeyler yaşamıştım baya düzensizlikler gecikmeler dediğin gibi 2-3 gün kahve akıntı falan hep üstüne görme diye düşünmüştüm ama değildi sonraki ay hamile kalmıştım:KK49:

Canım sen yakında hamile kalıcaksın bence :halay: bende ilk hamileliğimden önce böyle şeyler yaşamıştım baya düzensizlikler gecikmeler dediğin gibi 2-3 gün kahve akıntı falan hep üstüne görme diye düşünmüştüm ama değildi sonraki ay hamile kalmıştım:KK49:
Ay hadi inşallah canım ya sağol umut oldun bana bakalım hayırlısıyla sende kucağına al inşallah bebişini😍

X