Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
semiramis1990 semiramis1990 canım ya hergun aynı saatte mi yapıyosun. Günd kac kere yapıyosun. Sıvı alımını nasıl kesiyosun. Ben 3 te yapıyorum hergun. İkinci testi kaçta yapayım diyorum sıvı alıyorum ister istemez
Bende iciyorm canımm su çay kahve bak bugün yaptıgım testleri göndereyim.
Öglen 2 deki testim
Aksamüstü 6 daki testim
Aksam 10 daki testim sırayla koyuyorm sadece cok asırı bisey icmedim canm azar azar yogun içince afedersin idrarda su gibi oluyo😂

Eklentiler

• CC3D807B-9531-4837-A751-E24A36747651.jpeg
    CC3D807B-9531-4837-A751-E24A36747651.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 26
  • 6246466B-E2E9-4A2A-936B-69C0176FD3C8.jpeg
    6246466B-E2E9-4A2A-936B-69C0176FD3C8.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 24
  • 2915B255-94E0-450B-8D83-E4CFD3BCFC5C.jpeg
    2915B255-94E0-450B-8D83-E4CFD3BCFC5C.jpeg
    104,7 KB · Görüntüleme: 20
Bende iciyorm canımm su çay kahve bak bugün yaptıgım testleri göndereyim.
Öglen 2 deki testim
Aksamüstü 6 daki testim
Aksam 10 daki testim sırayla koyuyorm sadece cok asırı bisey icmedim canm azar azar yogun içince afedersin idrarda su gibi oluyo😂
Valla yakalamıssın kızzz aferın sana masallahhj 😍😂😂ya ben bi kere yapıyom. Bi seninki gibi koyulassa bende 3 kere yaparm tamam🤭 ama hergun saatini kaçırmıyosun dimi. Ben sıvı alıyorum yaa dikkat edemiyorum çok susuyorum

Valla yakalamıssın kızzz aferın sana masallahhj 😍😂😂ya ben bi kere yapıyom. Bi seninki gibi koyulassa bende 3 kere yaparm tamam🤭 ama hergun saatini kaçırmıyosun dimi. Ben sıvı alıyorum yaa dikkat edemiyorum çok susuyorum
Sabah bikere tuvalete giriyorm. İkinci girdiğimde yapıyorm ikinci idrarla muhakkak canımm🥰🥰 yakalamıs oluyorm böyle olunda dünde koyuydu bugün dahada koyuydu. Yarın büyük ihtimal siliklesir cnkü kasık ağrım cok özellikle sağ kasık.

Sabah bikere tuvalete giriyorm. İkinci girdiğimde yapıyorm ikinci idrarla muhakkak canımm🥰🥰 yakalamıs oluyorm böyle olunda dünde koyuydu bugün dahada koyuydu. Yarın büyük ihtimal siliklesir cnkü kasık ağrım cok özellikle sağ kasık.
Kesin çatladıııı.😍 Bu ay inşallah hepimiz kalırız ya.. düşünsenize 4-5 kişi nisan ayı annesi olcak 😍 nasip kısmet

Kızlar bir hesap ettim misal bu ay hamile kalırsam Nisanda doğururum. Koç ya da Boğa burcu olur. Kızlar Eşim ve ben kovayız. Anlaşırız herhalde

Kızlar bir hesap ettim misal bu ay hamile kalırsam Nisanda doğururum. Koç ya da Boğa burcu olur. Kızlar Eşim ve ben kovayız. Anlaşırız herhalde
ben onun hesabını çok yapıyordum. Hatta balık,yengec falan istemiyodum. Dış gebelikten ameliyat olup sağ tüpüm alınana kadar tabii ki :) artık herseye razıyım sağlıklı olsun ve olsunda..

ben onun hesabını çok yapıyordum. Hatta balık,yengec falan istemiyodum. Dış gebelikten ameliyat olup sağ tüpüm alınana kadar tabii ki :) artık herseye razıyım sağlıklı olsun ve olsunda..
Ayy kuzummm çok özür dilerimm hatırlattıysam

Ayy kuzummm çok özür dilerimm hatırlattıysam
Yok canımm olurmu öyle şey😊 Bu da bana ders oldu tabii ki. Çok takıyodum kafaya burclarını o ay korunuyodum falan :) İnsanlar a bazı seyler ders oluyor kesınlıkle. Artık hiç burc falan seçmemeksizin dua ediyom valla

X