Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de ilk 3 gün yoğun gibi sonra 2-3 gün leke gibi geliyor genelde kahveye dönük. Rahimdeki yapışıklık yapar mı ki bilemedim. Dr yapışıklık için ne dedi tedaviye gerek var mıymış
Rahim yapışıklıklarında ya hiç rengl olmazsın yada renglinde ani azalma olur gün olarak falan. Bana hisreteskopi dedi önce sonra filmi inceleyince gerek yokmuş dedi. Bebeğin tutunacağı yerlerde bişey yok dedi.

Bişey daha öğrendim adete yakın sanırım hormonlardan yalancı 2. çizgi çıkabiliyormuş. Yani bundan sonra çok silik çizgilere inanmıyorum
Bende ınternetten okudumdu sonra doktora sordum kadın dogruladı. bazı kadınlar cocuk sahıbı cok olmak ıstedıklerı zaman vucuddakı hormanlar ataga gecermıs. erkek spermi olmadan bile boş gebelık geçirebılırmıs . beyın ona göre horman salgılaması yaparmış. çok nadir görülen bir durummuş ama olabılır mış. geçen adet gecıkmemde bende resmen kendımı hamiş sandımdı heheheh.
belkıde senınde hormanların salgılandı yalancı cızgı çıktı..ya walla bak yaşadılarımızı bız bıliriz cnm..

Anladım canım yeri de önemli demekki. Ben hiç cektirmedim ama merak da ediyorum doktor 1 yıl denedikten sonra ona geçeriz dedi. Bu ay 9. Kez denemiş olcaz bakalım 1 yıla kalmadan bebek olsa da ona gerek kalmasa

beniim eskıden ilk 3 gün yogun bır sekılde olurdu.4-5 günlerde kahvrengı ve lekelenme ile son bulurdu.8haftalık bebeğimi kaybettikten sonra 1. gün lekelenme sancı sancı,2 gün az gelme 3. gün cıddı anlamda gelıyor 4günde gelıyr 5 günde gelıyor sonra gene lekelenme.7 gün sürüyor artık. 3 aydır böle oluyorum. bende doktora sorucam ters bısıler var dıye dünüyorum..

Hay Allah hiç duymadım bak seen bu psikoloji nedir böyle canım ya kafayı üşütmeden hamile kalsak iyi olacak

Anladım. ama sonuçta geliyor sizde döngü tam dersi işliyor yada geç zor sökülüyorsunuz. Sonucta 3. gün ciddi anlmada kanama geliyormuş. Yapışıklık olsa hani ciddi boyutta gelezdi o kadar yoğun bence. ama ben de şunu hatıylıyorum mesela kürtaj önesi adetlerim 4/5 gün sürerdi komple temizlenirdim bu kadar süre içinde. Kürtaj sonrası işte böyle oldu ama ilk üç gün kanamam oluyor normal seviyelerde öyle yoğunda geçmez sonrasıda hep leke sanki gelecekte gelemiyor

Anladım canım yeri de önemli demekki. Ben hiç cektirmedim ama merak da ediyorum doktor 1 yıl denedikten sonra ona geçeriz dedi. Bu ay 9. Kez denemiş olcaz bakalım 1 yıla kalmadan bebek olsa da ona gerek kalmasa
İnşallah canım ferek kalmaz. ama gerek kalırsa da korkulacak birşey değil ve gebeliğe büyük bir faydasdı oluyor. Benim kürtaj öncesi gebeliğim rahim filminden 1 ay sonra gerçekleşti. Bu ikinci rahim filmim benim. Bakalım inşallah bu ay hamile kalırım sağlıklı bir şekilde tabiki yine aynı şeyleri yaşayacaksam olmasın.

Kızlar eşim için sperm hareketliliğine destekleyici bir vitamin araştırıyorum promotil Man var bildiğim baya pahalı o da keçiboynuzu da iciremedim malesef, hap ya da şase şeklinde bildiğiniz kullandığınız ürünler var mıdir

Rahim filminin kanalları açtığını duydum çok hamile kalan olmuş bakalım olmazsa bende yaptircam

Ben tek dediğini biliyorum canom pro man başka duymadım. Eşim de yaptırıcak test ona göre bizde doktor ne derse onu kullanırız yani. Taksitle falan alma imkanın varsa al gitsin öyle çok yormaz

işte bu kayıplar sonrasında bıraz dengemız bozuldu sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…