Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar maalesef bu sabah pembe bi akıntım oldu bunun arkası adet yani bu ayda nasip değilşmiş.. Napalım beklicez Allah ne zaman verirse.
Canım geçmiş olsun ekim ayı inşallah hepimiz hamiş kalırız bolca dua ediyorum adete yakın silik çizgi çıkmaz canım kullandığın gebelik testini değiştir bence. Bir de baska marka dene bakalım.

Canım geçmiş olsun ekim ayı inşallah hepimiz hamiş kalırız bolca dua ediyorum adete yakın silik çizgi çıkmaz canım kullandığın gebelik testini değiştir bence. Bir de baska marka dene bakalım.
Amin inşallah öyle olur canım bende ediyorum hepimiz için dua. Allah kabul etsin dualarımızııElimdekiler bitince öyle yapıcam labaquik alırım büyük ihtimalle

kızlar, günaydın.
,
Meraktan soracağım. Şimdi benim adet düzenim 2/3 aydır şöyle ilk 3 gün normal sonraki 4 gün hep lekeli lekeli. Temizleniyorum 6.gün sonra bakıyorum yine lekelenmişim. 7 gün böyle geçiyor.

sizlerin nasıl bu kadar uzun mu lekeli kalıyorsunuz? Ben rahim filmi çektirmiştim geçen ay. Rahim alt tarfında çok az bir yapışıklık var denilmiştir. Acaba o mu sebep oluyor ne dersiniz.

Testi hergun yapıyorsan piki yakalarsin genelde 12-14 . Günlerde yumurtlama oluyor.
Daha tam sökülmedim canım ama ağrılarım var olucam bugün yani. Aynen önümüzdeki aylara bakıcaz
Hayırlısı canım daha zamanı var demekki önümüzdeki aylara bakalım moral bozmayalim yaş kaç senin

Benim de ilk 3 gün yoğun gibi sonra 2-3 gün leke gibi geliyor genelde kahveye dönük. Rahimdeki yapışıklık yapar mı ki bilemedim. Dr yapışıklık için ne dedi tedaviye gerek var mıymış

Benim ilk 2 gün yoğun oluyor geri kalan 3 gün az gelir bazen lekeler uzar bu şekilde oluyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…