Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Leke pembe ya da kahverengi miydi? Benim de tam adet günümde kahverengi leke gelmişti. Tamam adet oldum dedim ped bile koydum. 2 gün o leke geldi sonra kesildi.
Evet canım kahverengi ama açık bi renk. İnşallah benimde öyle olur. Peki ara ara geldi mi 2 gün yoksa mesela bi gün bi kere ertesi gün bi kere daha mı?

Evet canım kahverengi ama açık bi renk. İnşallah benimde öyle olur. Peki ara ara geldi mi 2 gün yoksa mesela bi gün bi kere ertesi gün bi kere daha mı?
Benimki de açık kahverengiydi. Ara ara geldi. Ne çok ne az. Afedersin lavabodan sonra peçeteye sildikçe geldi. 2. Gün de gelince şüphelenip test yapmıştım. İnşallah senin de öyle olur😊

Bugünlerde bende öyle oldum canım ya adetim bittiğinden beri kahverengi lekelenme bitmedi acaba soğan kürümü yaptı bilmiyorum geçen ay yapmıştım bu ayı etkilermi sizce hergün kahverengi geliyor sizce neden olabilir kızlar ya birde farkettim ilişki sonrası daha fazla geliyor😥
İçin temizleniyor Normal canım ben ne zaman kür yapsam ya ara kanama yada lekelenme yaşıyorum

kızlar 22. gün progesteron testim 32 çıktı , nedir sizce durum ? tyorumlayanlaea şimdiden teşekkürler 🙏🏻

Kızlar yumurta testi yaparken 2 saat sıvı alınmamalı ya.ben unuttum 1.5 saat sonra test yaptım. Sonuç doğru çıkar mı. Kağıtta azaltın diyor. Sizce
Silik çıkabilir control (c) nasıl çıktı silikse yeterli değil diye biliyorum bir de idrar rengi sabahki gibi köyü olmayınca da silik cikabiliyor

X