Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa bakalım ayın 9unda ne olacak, adet olursam hemen bir doktora başvurayım her ihtimale karşı, adet olmazsam da hemen doktorumu ararım randevu tarihine kadar kullanırım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Yaaa bu anlattığın bana çok korkutucu geldi dayanamadım yazayım dedim iyi bir şey yapayım derken kendine zarar verme, tüm yazıklarını okumadım ama doktorlar ne diyor hamile kalman konusunda
Yok canım eski usul dediysem şuan buna visseral masaj deniliyor Ruslar gelip Türkiye’de bunun eğitimini 1,500-2000 gibi bi fiyata veriyorlar aslında bu bilgileri hep bizden alıp götürmüşler visseral masaj organ kaymasında yerine yerleştirmek demek eski haline çevirmek demek maalesef modern tıp bunu bilmiyor

Birşeyler hissediyormusun peki belirti falan ❤
Yumurtlama günlerinden sonra çok üşüyorum adeta titriyordum, bi de iki gün kadar rahmimde zonklama vardı, kasık ağrısı gibi de değildi sanki kalbim rahmimde atıyordu, iki gün sürdü şimdi de geceleri uykusuzluk ve göğüs hassasiyetim var ama her adetten önce böyle oluyorum zaten, hiç hamile gibi hissetmiyorum ama tabi Allah bilir

Ayyy tamam canım kusura bakma ilk kez duydum öyle bi içim ürperdi hayırlısı olsun inşallah

Ayrıca yıllardır geçmeyen adet sancım var gitmediğim doktor kalmadı her türlü Macunu vs kullandım hiç bir sorunum yok evlenince geçer dediler evlendim yine aynı sancıyı çekiyorum hep bana teyzeler derdi rahmin kaymış olabilir diye aldırış etmiyordum öyle şeymi olur diye bu eğitimleri görünce teyzelerin ne kadar haklı olduklarını anladım ayrıca masajı yaparken rahmin resmen yukarı alındığını hissettim öyle ağrı falan olmuyor kadın çok tecrübeliydi yıllardır yapıyor ve yaptığı kişilerin %99 nun bebeği oluyor şahit oldum buna

Ay çok merak ettim ben bunu bir araştırayım şu an ihtiyacım yok ama zaman ne gösterir bilinmez

Ben daha kahvaltı sofrasını toplamadim, birazdan mutfaga geçip, hem toparlama hem yemek hazırlığı yapicam

Bizim de bir akraba var yapıyor böyle masajla tedavi. Hamilelik icin bilmiyorum da küçükken çok karın ağrım vardı 4-5 yaşlarımdaym. Doktora git gel hic bir sonuç yok. Sonra annemr demişler teyzeye götür bi diye. Aglayarak gittigim yerden koşarak dönmüşüm. Meğersem göbeğim kaymış teyze dediğin gibi sabublu masajla sagolsun geri yerine oturtmuş. Kadin bu arada 90 uzeri yaşı kendi de halen sapa sağlam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…