Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burda bir teyze var yakınımda Rahim kaldırma yapıyor eski usullerle dün yanına gittim aylardır gidecektim halbuki ama bi türlü nasip olmamıştı pandemiden dolayı gidememiştim giden Arkadaşım ramazan ayında hamile kaldı hemen bi sonraki ay teyze tedaviyi yaptı rahmim sola kaymış meğer yavaş yavaş hareketlerle kaldırıp yerine getirdi hissettim resmen alt tarafınada küçük bir el sabununu tülbent içine koyup bağladı 10 gün bağlı kalacağını söyledi bu günlerde yerden bir çöp bile almak için eğilme dedi sabunun elden kaydığı gibi rahimde kayarmış eski yerine o yüzden dikkatli olmamı söyledi ve dün yaptı gecesi beline yastık koyarak ilişki olsun bi iki saat kalkma sonra kalk banyonu yap sabunu tekrar bağla inş hayırlı haberlerle geleceksin dedi geldim eşime anlattım benden habersiz nasıl gidersin diye bi sürü trip attı yine aynı şeyi yaptı başkasının demesiyle ilişki yaşamam diyip kestirip attı çok üzüldüm yine 😭
Hangi ilde oturuyorsunuz. Keşke yakın olsa o teyze, ben de gitmek isterim

Yok canım eski usul dediysem şuan buna visseral masaj deniliyor Ruslar gelip Türkiye’de bunun eğitimini 1,500-2000 gibi bi fiyata veriyorlar aslında bu bilgileri hep bizden alıp götürmüşler visseral masaj organ kaymasında yerine yerleştirmek demek eski haline çevirmek demek maalesef modern tıp bunu bilmiyor 🤷‍♀️
İstanbul da mısın canım nerde hangi ilçede yaptırdın

Benim yumurtlama bitti sanırım 2 ilişkiyle su gibi geçti işte 🥺 baya bı şişkinlik var şimdi yine 14 gün bekleme zamani 😬 beklenen adet tarihim 16 ekim. Adet tarihi yaklaştıkça umudumu kaybediyorum zaten, bu sefer vücudum beni sasirtsa da bebek olsa keşke 🥰🙏

Tünaydiiiin 😃
Caglunal Caglunal ManyakPrenses ManyakPrenses naptiniz kizlar durumunuz ne 😇
İyi valla yavrum ne olsun değerlendirdim yumurtlama dönemini üç gün boyunca bekliyorum yoğun akıntım var ama hiç umudum yok bu ay hiç bişey hissetmiyorum.sen nasılsın nasıl gidiyor prenses den baya umutluyum ben bu ay🙂 inşallah güzel haberler alırız hep beraber 😘😘

Tünaydiiiin 😃
Caglunal Caglunal ManyakPrenses ManyakPrenses naptiniz kizlar durumunuz ne 😇
Ben hala olmadımm🤭 ve testim böylee geliyor mu bebişş
24F908E1-089D-44D5-A641-D61D7EC2FB9B.jpeg

İyi valla yavrum ne olsun değerlendirdim yumurtlama dönemini üç gün boyunca bekliyorum yoğun akıntım var ama hiç umudum yok bu ay hiç bişey hissetmiyorum.sen nasılsın nasıl gidiyor prenses den baya umutluyum ben bu ay🙂 inşallah güzel haberler alırız hep beraber 😘😘
Canım inşallah sabahki testimi paylaştım görünüyordur inş biraz😂

Ben gördüm canım bu ay var bebiş sende çok sevindim inanki en az kendim gibi sevindim canım aman ağır iş yapma canım 😘😘
Canım inşallah öyledir ya varsa da sağlıklı olsun başka bişey istemiyorum tek duam bu inan☺️🤲🏻 Rabbim hepimize nasip etsin tez zamanda inşallah yarınki testim daya koyu çıkar🤲🏻

X