Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah şu erkekler ya Allah yardımcın olsun canım çok zor inşallah düzelir

Bende eşimle günlerdir onun için mücadele ediyorum ama sağolsun bir türlü ikna edemiyorum doktora götürmek için boşver şimdi kalsın bu ayda olmazsa bi dahaki ay gideriz diyor bi sonraki ay yine vazgeçiyor bıraktım artık kendi haline ya

Benimkide aynı ahhh ahhh şu erkekler klomen + çatlatma Tedavisi olduğum ay doktor şu gece birliktelik olsun dedi eşime söyledim ben başkalarının söyledikleriyle ilişki yaşamam ne zaman istersek o zaman yaparım dedi doktorun söylediği gece o yüzden ilişki olmadı bende ağladım küstüm döndüm arkamı yattım sonraki gün kendini affettirip birlikte olduk ama iş işten geçti artık o ay boşuna geçti tedavim zaten gitmedim bi dahada saldım gitti ne zaman olursa artık yapacak bi şey yok benimki bu konuda çok aksi üzülen ben oluyorum hep o yüzden boşverdim

Ayyyy kuzum aynısı benim de öyle aksi çok aksi takviye kullanacak ne tripler attı ikna ettim ama var ya o dediğini çok yaşadım yumurtlama günlerinde sıkıntı çıkarıyordu önceden çok ağlattı beni şimdilerde o kadar yok ama basen tersi geliyor yine defalarca tam gününde yapmadı düşün erkekler neden böyle yapıyor bilmiyorum

Benim 8 ayım öyle geçti bu ay kalsın hazır değilim canım istemiyor gitmem diler aya sonra o ay gelir bi dahaki aya derken derken 8 ay sonra gittik ama gitmeden 4 gün önce aksiliğe başladı gideceğimiz gun söylendi sırat yaptı kızdı bana neler neler ahlattı işte gittik ama ne çabalarla iknalarla yoruldum

Verdiğin emeğe yazık oluyor işte bu şekilde. Benimki o kadar fazla karşı çıkmıyor neyseki. Bebek isteyen herkesin bunlara katlanması gerekiyor kadın erkek farketmez çocuğu tek başımıza yapacak halimiz yok doktor ne derse yapmak zorundayız o da anlayacaktır zamani geldiğinde sen canını sıkma

Burda bir teyze var yakınımda Rahim kaldırma yapıyor eski usullerle dün yanına gittim aylardır gidecektim halbuki ama bi türlü nasip olmamıştı pandemiden dolayı gidememiştim giden Arkadaşım ramazan ayında hamile kaldı hemen bi sonraki ay teyze tedaviyi yaptı rahmim sola kaymış meğer yavaş yavaş hareketlerle kaldırıp yerine getirdi hissettim resmen alt tarafınada küçük bir el sabununu tülbent içine koyup bağladı 10 gün bağlı kalacağını söyledi bu günlerde yerden bir çöp bile almak için eğilme dedi sabunun elden kaydığı gibi rahimde kayarmış eski yerine o yüzden dikkatli olmamı söyledi ve dün yaptı gecesi beline yastık koyarak ilişki olsun bi iki saat kalkma sonra kalk banyonu yap sabunu tekrar bağla inş hayırlı haberlerle geleceksin dedi geldim eşime anlattım benden habersiz nasıl gidersin diye bi sürü trip attı yine aynı şeyi yaptı başkasının demesiyle ilişki yaşamam diyip kestirip attı çok üzüldüm yine

İşte benimkide baştan beri öyle 15-16 aydır istiyoruz ama tedaviye ikna edemiyorum yoruldum artık cidden

İşte benimkide baştan beri öyle 15-16 aydır istiyoruz ama tedaviye ikna edemiyorum yoruldum artık cidden
Ben eşimin varikosel oldgunu bilmiyordum hep benden kaynaklı diye düşünüyordum kayınvalidem de beni üzüyordu Benden sanıyordu o da benim gibi ama eşimle bir gittik gerçekten şaşırdık bri yılda öyle geçti varikosel ameliyatı oldu o da olmadı gerileme oldu ama şuan elimden geleni yapıyorum kür hazırlıyorum ikna edip takviye kullandırıyorum keçiboynuzu pekmezi yiyor ballı karışım gelecek ona sa devam edecek bakalım kuzum hayırlısı benim de 2 yılı geçti yani

Kıyamam sana canım yaa ah ah neden böyleler anlamam. Hiç mi acımıyorlar o kadar hormon yüklüyoruz vücudumuza onların yapacağı 15 dakikalık bişey , ve zahmetli birşeyde değil seve seve yapmaları gereken bişey. Al işte bir ay çöp oluyor böyle böyle. Allah sana da kolaylık versin canım çok zordur eminim ya

Canım eşlerinizin huyunu biliyorsunuz artık kabullendiyseniz bu şekilde bazı şeleri gizli yapın herşeyinizi sölemeyin. Canım istiyor diyin doktor söledi şöyle böyle diyince demek inat yapıyorlar (neyin inadıysa o ayrı mesele zaten) sizEde işkence olmasın durum. Stresten yumurtlama da sorunlar bile olur

Merhaba birşey sormak istiyorum size dün saat Akşam 10 gibi uzunA sümüksü bir beyaz akıntı geldi ilk defa şahit oldum ben birşeye yada 2 aydır çocuk düşündüğüm için mi farklı geldi bilmiyorum normalde de döngüm 28 günde bir hep düzenli sadece 2 ay önce corona virüsü kapınca 3,4 gün gecikti . Bu akıntı ne anlama geliyor ve dün geceyi değerlendirdim

Yaaa bu anlattığın bana çok korkutucu geldi dayanamadım yazayım dedim iyi bir şey yapayım derken kendine zarar verme, tüm yazıklarını okumadım ama doktorlar ne diyor hamile kalman konusunda

Yumurtlama olabilir canım, herhangi bir enfeksiyon yoksa ve yumurtlama günleri içerisindeysen, çok iyi bir zamanda değerlendirmiş olabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…