Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben geçen ay verdirdim ama dünyamı burnumdan getirdi ağladım ağladım eşimi teste götürmek o kadar zor kı bir daha asla vermeyi düşünmüyor
Niye kız naptı. Sanki cok zor sey anlamıyorm yapacakalrı sey iki sallayıp kabı doldurmak onu bile basaramıyolar yaa😂😂😂😆 kadınlar neler yapıyo nelere katlanıyo:110:

Dün pik çıkmıştı bugün siliklesmeye başlamış dünü degerlendiremedik eşim yüzünden illa cuma dedi gerçekten sinirlerim bozulmaya başladı bıktım 😭😭😭
Canım üzülme öle hemen bugünü degerlendir çatlamış yumurtan ne güzel yumurtan bir gün daha yaşıyor sonuçta sıkma canını hemen

Canım üzülme öle hemen bugünü degerlendir çatlamış yumurtan ne güzel yumurtan bir gün daha yaşıyor sonuçta sıkma canını hemen
Bugün son şansımiz bakalım ne olacak ağrım baya var kasığımda yürürken daha fazla agridigi için oturuyorum sürekli evlenmeden önce hiç bu ağrıları hissetmezdim şimdi bariz belli ediyor kendini

Ben geçen ay verdirdim ama dünyamı burnumdan getirdi ağladım ağladım eşimi teste götürmek o kadar zor kı bir daha asla vermeyi düşünmüyor
Biz kadınlar ne yapalım peki. Oramıza girmeyen şey kalmadı çok mu kolay acaba:KK43:( Hiç enpati kurmak yok yazık ya

Niye kız naptı. Sanki cok zor sey anlamıyorm yapacakalrı sey iki sallayıp kabı doldurmak onu bile basaramıyolar yaa😂😂😂😆 kadınlar neler yapıyo nelere katlanıyo:110:
Valla bilmiyorum neden böyle yaptıklarını anlamak çok zor biz neler yaşıyoruz hiç kalıt bir testlerinde bak tüp bebekte kadınların morarmadık yerleri kalmıyor sabah akşam iğne ama onlar sadece bir test veriyorlar hepsi bu hala da şikayet trip anlamadım gitti bu işi

Valla bilmiyorum neden böyle yaptıklarını anlamak çok zor biz neler yaşıyoruz hiç kalıt bir testlerinde bak tüp bebekte kadınların morarmadık yerleri kalmıyor sabah akşam iğne ama onlar sadece bir test veriyorlar hepsi bu hala da şikayet trip anlamadım gitti bu işi
Evet evet canm erkekler cok gamsızzzz 🤨 bosuna dememisler analık hicbiseye benzemez diyeee

Bugün doktoruna gittim progestan verdi düşük önleyici . Ciddi bir şey yok ama tedbir amaçlı. Onu kullanacağım canım
Evet cnam veriyorlar benimde 6.haftada 2 gün süren hafif bi kahve lekelenmem olmustu. Kullandm baya. Halada kullanıyorum 2 hafta sonra kontrolüm var doktor bıraktırır heralde artık. Bi zararı yok zaten

X