Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba,
Ben 1,5 senedir evliyim 6 aydır bebek düşünüyoruz. son 4 aya kadar hayatım boyunca hiç regl gecikmesi yaşamamıştım. ama 3 ay önce 1 ay regl olmadım. doktor duhaston verdi. 3 kutu kullanmamı önerdi. bu ay üçüncü kutu bitti. geçen ay 10 haziranda regl olmuştum. bu ay ilaç 7 temmuzda bitti. doktor ilaç bittikten 1 hafta içinde regl yada gebelik testi demişti. adet döngüm normalde 30-32 gün. henüz regl olmadım. dün erken gebelik testi yaptım. sonuç negatifti. burayı çok uzun zamandır takip ediyorum. sizlerle paylaşmak istedim. içim sıkılıyor. regl öncesi sıkıntısı mıdır yoksa bu süreç mi skıyo canımı bilmiyorum :KK43: sizce testi tekrarlasam mı yada kan testi mi yaptırsam yada biraz daha mı sabretsem :)

Arkadaşlar merhaba,
Ben 1,5 senedir evliyim 6 aydır bebek düşünüyoruz. son 4 aya kadar hayatım boyunca hiç regl gecikmesi yaşamamıştım. ama 3 ay önce 1 ay regl olmadım. doktor duhaston verdi. 3 kutu kullanmamı önerdi. bu ay üçüncü kutu bitti. geçen ay 10 haziranda regl olmuştum. bu ay ilaç 7 temmuzda bitti. doktor ilaç bittikten 1 hafta içinde regl yada gebelik testi demişti. adet döngüm normalde 30-32 gün. henüz regl olmadım. dün erken gebelik testi yaptım. sonuç negatifti. burayı çok uzun zamandır takip ediyorum. sizlerle paylaşmak istedim. içim sıkılıyor. regl öncesi sıkıntısı mıdır yoksa bu süreç mi skıyo canımı bilmiyorum :KK43: sizce testi tekrarlasam mı yada kan testi mi yaptırsam yada biraz daha mı sabretsem :)
Merhaba canm 3 kutu niye verdi onu anlamadm ne ilacı o. Yumurtlama günlerinizi takip ediyomusunz o zaman bilirsnz ne zaman regl olacagınızı aslında🥰

Arkadaşlar merhaba,
Ama bayaa gecikmis senin.. bende gecen ay 10 haziranda regl olmustm ama onun üzerine temmuzun 2 sinde gene oldm suan yumurtlama günümdeyim adetime 2 hafta var mesela

Merhaba canm 3 kutu niye verdi onu anlamadm ne ilacı o. Yumurtlama günlerinizi takip ediyomusunz o zaman bilirsnz ne zaman regl olacagınızı aslında🥰
yumurta gelişimi ve regl düzenlemek için verdi Duphaston'u , geçtiğimiz 2 ay düzenli oldum ilaç sayesinde. yumurtlamam 28 Haziran'daydı. İdrar testini erken mi yaptım sizce?

Biz coronadan dolayı hep evdeyiz 🙃
Bizde evdeyizdeee kaynvalidemdeyz gecicez eve birazdan🥰 test yaptm azönce hala pik😨 ama cok sağ kasık ağrım var böyle doluluk ve batma hissi🤔

Eklentiler

• 309A2243-64D7-4451-83AD-C69BD70981B1.jpeg
    309A2243-64D7-4451-83AD-C69BD70981B1.jpeg
    104,7 KB · Görüntüleme: 26
semiramis1990 semiramis1990 canım ya hergun aynı saatte mi yapıyosun. Günd kac kere yapıyosun. Sıvı alımını nasıl kesiyosun. Ben 3 te yapıyorum hergun. İkinci testi kaçta yapayım diyorum sıvı alıyorum ister istemez

X