Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım zaten gün aşırı yapıyoruz kaçırma imkanı yok zaten pestilimiz çıktı bu ay sivişmiktşin
Yaa aynen haklısın. Ben tam gününü bilip ona göre test yaparsin diye dedim 12. Gün diyosun ama belki 10. Gündür diye düşündüm ama sen gebelik testini de sık sık yapiyosun zaten ben de adetin 17. Günündeyim hala pik olmadi acaba yumurtam gelismiyo mu kalitesiz mi oluyor diye düşünmeye başladım yaa

öyleyse 2 günün daha var. ben hep 14 gün olarak hesapliyorum. eger yumurtlaman gec olduysa daha vaktin var:))
Ben kendim belirledim tabii regli günümü dediğin gibi 2 gün de olabilir eğer yum tahminimden bi kaç gün önce çatladıysa günüm geçmişte olabilir. Her harukalde 1 haftaya öğrenirim dimi canım ya

Canım ya çok acayip aslında belkide 2. yumurtalamayı yaşadım ayın 26 sında aynı yum akıntısı tekrar geldi. Eğer ondan itibaren sayarsam 6. gün daha çıldırıciim hangi yumurtama güveneyim ben Allahım

Ben kendim belirledim tabii regli günümü dediğin gibi 2 gün de olabilir eğer yum tahminimden bi kaç gün önce çatladıysa günüm geçmişte olabilir. Her harukalde 1 haftaya öğrenirim dimi canım ya

kesinlikle, 1 haftaya bile kalmaz diiye düsünüyorum :)
belirtilerin var mi peki hic?

Bugün degerlendir canım vaktin çok yok yumurta 12 saat en fazla 24 saat kalıyormuş nadir olarak spermin ulaşmasıda uzun süryor yolculugu çok zorlu bende bugünü degerlendiremeyecegim maalesef hala kusuz
Siliklestikten sonra işe yarar mı bilmiyorum eşime bozuk attım sabah senin yuzunden diye konuşmak istemiyorum valla. Kasıgim dün aksamdan beri ağrıyor. Agrirken acaba o sırada çatlıyor mu neler oluyor orada keşke gorsek yıprandım artık

Kızlarr merhaba tasınma telasina yoktum kaç gundur mesajlari okudum ama hamiş haberi bekledim her mesajda ben yumurtlama dönemindeyim sol kasıkta ayakta durunca batma var bastırıncada acıyor bu şekilde yumurtlama ağrısı olur mu acaba yoksa başka birsey midir?

benim de kafam cok karisiyor. zaten kendim anlayamiyorum yumurtlama, catlama vs. bu ay ovulasyonu düzenli sekilde denedim. pazartesi ve sali sabahi iki cizgi de koyuydu pik yani. sali aksami tekrar yaptim silik cikti. demek ki yumurtam catlamis diye düsündüm.
dün aksamda afedersiniz camasirimda bembeyaz akinti gelmisti :/ ilk defa böyle görüyorum cok yogun. pazardan beri zaten iliski yok, bu ayda kendi vücüdümü incelemis oldum sadece

agriyorsa catliyordur. catladigi gün veya sonraki gün iliski olsa yine yeterli, sıkma canini. yani bu aksam degerlendirseniz bile yeterli

gecmis olsun tasinmak zor, kolay gelsin :)

bu ay dikkat ettim, evet yumurtlama gününde bu tip agrilar oluyormus bende de. 28 yillik ömrüm boyunca bunu ilk defa fark eettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…