Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim de kafam cok karisiyor. zaten kendim anlayamiyorum yumurtlama, catlama vs. bu ay ovulasyonu düzenli sekilde denedim. pazartesi ve sali sabahi iki cizgi de koyuydu pik yani. sali aksami tekrar yaptim silik cikti. demek ki yumurtam catlamis diye düsündüm.
dün aksamda afedersiniz camasirimda bembeyaz akinti gelmisti :/ ilk defa böyle görüyorum cok yogun. pazardan beri zaten iliski yok, bu ayda kendi vücüdümü incelemis oldum sadece :KK48::olamaz:
Hamilelik belirtisi canım akıntı artışı hadi inşallah

Olabilir canım normalde bir sağ bir sol diyorlar ama yumurta hangi tarafta olgunlaşırsa o taraf ağrır benimde hep sağda oluyor bu ay her ikisi agrıyor
[/QUO
Aynen canım bu ay fazla takılmıyorum içimden olmayacak gibi bir his geliyor dün değerlendirildi ondada hemen kalkıp duş aldım bugün ve yarın boş geçecek kesin umutsuz yani inşallah senin güzel sonuçlanır bu ay canım
Hemen kalkmasaydin keşke bir de duş niye aldın 🙈bir saat gecseydi bı dahakine öyle dene istersen. Gerçi olacağı varsa her türlü olur ben yatıyorum da noluyor 😭

Tabii o kadar sürede yıpranmak normal canım ya ama görev halinde yapıyoruz işte ister istemez keşke akışına bırakabilsek
En kötüsü görev gibi yapmak zaten insanda beli bir süre sonra duygudan bırakmıyor akışına bıraktım ben bu ay artık nedenden içimdende gelmi Yor Rabbim affetsin herşey olacağına varır dedim elimde ovu test 3 tane kaldı daha almayacagım nasip de ne varsa o olur

Siliklestikten sonra işe yarar mı bilmiyorum eşime bozuk attım sabah senin yuzunden diye konuşmak istemiyorum valla. Kasıgim dün aksamdan beri ağrıyor. Agrirken acaba o sırada çatlıyor mu neler oluyor orada keşke gorsek yıprandım artık 🥺🥺🥺
Tabi ki canım Dr çatlama iğnesinden beli bir saat sonra falan beraberlik diyor demekki çatlama en değerli olan sen bu güne adepte ol gidene çareyok önümüze bakacağız :KK5:

En kötüsü görev gibi yapmak zaten insanda beli bir süre sonra duygudan bırakmıyor akışına bıraktım ben bu ay artık nedenden içimdende gelmi Yor Rabbim affetsin herşey olacağına varır dedim elimde ovu test 3 tane kaldı daha almayacagım nasip de ne varsa o olur

görev gibi yapmak cidden yoruyor. ben bu yüzden esime hic söylemiyorum önemli günlerimi o da anlamiyor zaten :KK70: nezaman o büyük gün diye soruyor, bosver sen baska seylere odaklan diyip gecistiriyorum:KK48: hersey nasib dedigin gibi.

Hemen kalkmasaydin keşke bir de duş niye aldın 🙈bir saat gecseydi bı dahakine öyle dene istersen. Gerçi olacağı varsa her türlü olur ben yatıyorum da noluyor 😭
Biraz zorunlu birşey oldu canım hiç beklemedim limoni olunca eşle bebiş i unuttum o an eğer bu ay tutarsa ben büyük şok yaşarım içimdende boşa çabalama diyor umut 0 anlayaçagın bal

Tabi ki canım Dr çatlama iğnesinden beli bir saat sonra falan beraberlik diyor demekki çatlama en değerli olan sen bu güne adepte ol gidene çareyok önümüze bakacağız :KK5:
Onu bende yasıyorum kuzum yumurta çatlaktan kasık agrısı yapıyor onu da araştırmıştım neden diye çatlama sırasında salınan yumurta ile birlikte bir sıvı da akıyormuş o sıvı kasıklarda ağrıya neden oluyor eşinde sorun yoksa siperm acısından hiç üzülme tahminim ki yeni catlıyor aksama hiç küslük yapmadan birliktelik olsun kuzum yumurtanın o saate kadar yok olacağını sanmıyorum ayrıca birliktelik olabileceği kadar erken olsun yatağından sadece lavobaya kalk yatağında takıl al telefonu eline ben öyle yapıyorum sonra yorulunca da uyursun ayaklar havaya en 40 dk tut sonra zaten akmıyor kuzum lavpboya gitsen de akmıyor bel altına yastık bırak sen elinden geleni yap gerisi Allah’a kalmış

görev gibi yapmak cidden yoruyor. ben bu yüzden esime hic söylemiyorum önemli günlerimi o da anlamiyor zaten :KK70: nezaman o büyük gün diye soruyor, bosver sen baska seylere odaklan diyip gecistiriyorum:KK48: hersey nasib dedigin gibi.
Ovu test insanı çok yıpratıyor zorunlu görev günü strest oluyorsun eğer değerlendirme olmazsa da bütün ay içinde bir taş oturmuş oluyor ilişkilerde zorlaşıyor en kolayı bebek yapmak tır zevkle olacak iş sonuçta biz onunda vıcıgını çıkarıyoruz gün aşırı

Onu bende yasıyorum kuzum yumurta çatlaktan kasık agrısı yapıyor onu da araştırmıştım neden diye çatlama sırasında salınan yumurta ile birlikte bir sıvı da akıyormuş o sıvı kasıklarda ağrıya neden oluyor eşinde sorun yoksa siperm acısından hiç üzülme tahminim ki yeni catlıyor aksama hiç küslük yapmadan birliktelik olsun kuzum yumurtanın o saate kadar yok olacağını sanmıyorum ayrıca birliktelik olabileceği kadar erken olsun yatağından sadece lavobaya kalk yatağında takıl al telefonu eline ben öyle yapıyorum sonra yorulunca da uyursun ayaklar havaya en 40 dk tut sonra zaten akmıyor kuzum lavpboya gitsen de akmıyor bel altına yastık bırak sen elinden geleni yap gerisi Allah’a kalmış
Eşim işten gece 2 de eve geliyor kuzu 6 yasında bir kızım var sabah 8 de okul telaşı başlıyor yum da bu iki güne denk geldi maalesef birde üstüne küslük olunca gerildim çabuk toparlanırım inş

Benimki biliyor tarihleri ya adet olunca onu illaki öğreniyor benim baya sancılı geçiyor zaten. Ondan 2 hafta sonrasını hesaplıyor hemen . Ama bundan sonra bende o söyleyene kadar bişey demicem sıkıldım çünkü ben ısrar eden o nazlanan taraf oldu 😒

Yaptım bu sabah ama negatif şuan pazar günü erken gebelik testi yapıcam bakalımm
İnsalalh vardır canım hiç bilemeyiz en geç idrarada çıkıyor 1 gün bile fark ediyor benim arkadasın ablasının 13.gun çıkmadı 16.gun çıktı idrarda yumurtlamasının düşün oluyor böyle her bünye farklı kuzum

Canım ya çok acayip aslında belkide 2. yumurtalamayı yaşadım ayın 26 sında aynı yum akıntısı tekrar geldi. Eğer ondan itibaren sayarsam 6. gün daha çıldırıciim :KK70: hangi yumurtama güveneyim ben Allahım :kızgın:
Yaa çok karışık gerçekten iste bu yüzden ovulasyon testi denemelisin. Eczaneden tek tek alınca cok pahali ama internetten 20li 24lü satın alıp deneyebilirsin bir dahaki ay, tabi inşallah gerek kalmaz ama en azından bu kafa karışıklığı olmaz, yumurtlama oldu mu olmadı mi emin olursun

X