Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dünden önceki gün de ilişki oldu spermler 3 gün yaşıyorsa eğer şuan hala yaşıyan da vardır tabi bayatlamis da olabilir. Aslında pikte yumurta çatlıyor catladiktan sonra da 24 saat dayanıyor diye biliyorum yarın da piki görürüm inşallah canım normalde hesaplamam yarına goreydi bu ay tutsun artık

Daha yumurta kalmamıştır bence biraz ara verebilirsiniz

Takip yapan kişilerle çok konuştum ama hiç öyle dememişlerdi kuzum pik günü çatlamış olmuyor diyorlar ne zaman silikleşmeye başlıyor işte o zaman çatlama oluyor demek diye biliyorum acaba yanlış mı biliyorum

Buna sevindim şimdi bak yarın şansım daha yüksek o zaman

Buna sevindim şimdi bak yarın şansım daha yüksek o zaman
Canım yarın daha önemli çatlama günü çatlamayı gördükten sonra hemen degerlendir çünkü spermin yumurtaya ulaşması bazen saatler sürebiliyormuş yumurtanın fazla vakti olmuyor o yüzden bu gece olmaz ise yarın mutlaka degerlendir

Yarın kesin değerlendirmem lazım sol kasigim çatlama belirtisi veriyor gibi hafiften ağrımaya başladı. Geçen ay da sol taraftı hep aynı taraftan mi yumurtluyorum anlamadım

Yasında bugünde olmalı ilişki canım Aslında 3 günü değerlendirmek gerekirde sperm sorunu olmayanlar olanlarda gün aşırı
hanı diyorlar gün aşırı.ondan sordum sımdı pıkı gördük diyelım o güm yapılıyor sonra pık sılıklesmeye baslıyor sonrakı gun tamamen sılınıyor o zman da yanı pespese 3gün yapılması gerekmekte..yok sperm sorunu falan yok allaha sukur.

Aslında erkekte 3 defa icin depo varmış mesela biri gitti yarına da yapılabiliyormuş ama tabi siperm sıkıntı olmayanlar içindir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…