Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlı olsun rabbim evvladını inşşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder... 8 günüm geçti test yaptım negatif ama şu dediğiniz belirtilerden burun akıntısına kadar yaşadığımmı fark ettim ve evet bende de göğüs hassasiyeti oluşmadı. İnşallah geç döllenmedir hamile kalmışımdır yarın 9olacak bir gün daha bekleyeceğim hatta 10. gün kan testi yapıcam :)

ManyakPrenses yine dayanamadın erkenden teste başladın benim gibi dimi inşallah gecen ayki gibi olmaz canm yap tabiki test, yapma bekle desek bekleyebilcek misin insallah koyulasaraj devam eder hergun
İnşallah canım ama kendime söz verdim 1 hafta sonra yapıcam böyle belirsiz çıkınca kafama takıyorum en iyisi yok deyip beklemek

Merhaba herkese, şu süreci birlikte takip edelim diye aranıza katilmak istedim. 31 yaşındayım ve 1 yıllık evliyim bebek için çalışıyoruz ancak bir sonuca varamadık hala.hormon testlerimizde de bir sorun çıkmadı. Folik asit de alıyorum. 1 kez kimyasal gebelik oldu. yumurtlamayı da ovulasyon testleriyle takip ediyorum tam da gününe denk getirdiğimiz halde olmaması kafamda soru işareti yaratıyor dün adet oldum yarin da daha önce gitmedigim bir doktordan randevu aldım belki farkli birşey görür ya da söyler diye. Bu ay da ovulasyon testlerine devam şu bal tarçın çörek otu kürünu de çoğu yerde okudum ama denesem mi bilemedim kafam karışık.

İnşallah,teşekkür ederim. Geç döllenme olabilir. Hatta daha net sonuç almak için kan testi de yaptırabilirsin. İnşallah sana da evlat nasip olur canım normalde düzenli mı oluyordu reglin?

Merhaba insallah bir an önce hayırlısıyla kavuşursunuz bebeğinize. Farklı doktorların fikrini almak çok mantıklı. Bir tanıdıgim 5. Yılında bir kez hamile kalıp erkenden düşük yaptı, doktoru da sürekli bir kere hamile kaldin yine kalırsın diyerek ne ek bir vitamin ne aşılama önermeden öyle bekletiyor, tanıdık da 7 yıllık evliliğinde yine hamile kalabilirim diye öylece bekliyor. Demem o ki hormonlarimiz aydan aya bile degisebiliyor, eğer dr ciddi bir sorun görmezse ekstra takviyeler araştırıp danışabilirsiniz. Burda çok öneriler var, iceriklerini araştırıp birine karar verebilirsiniz. Bir sorun varsa da umarim dr tedavisiyle hallolur

Yaş 30 u geçtiği için öylece beklemek zaman kaybı gibi geliyor tabiki sebepsiz yere olmuyorsa çok yapacak bişey yok tüp bebek vs dışında umarım gerek kalmaz 9 ay önce hormon tahlili yapılmıştı degisiklik olmus mudur diye yarın sorucam yeniden yapalim olmadı. Belki de rahim filmi ister farklı doktorlara görünmekte fayda var bencede 2 doktora göründüm çok da tatmin olamadım. Bakalım bu Dr yarın ne diyecek. Umarım isteyen herkes hayırlısıyla kavuşur bebegine

Canım ne kadardır deniyorsun

Evet belki hormonlar yumurtaliklar iyidir ama tüpler tıkladır bunu rahim filmiyle anlayabilirsiniz sadece. Bircok yol var inşallah birisi bebege çıkar bir an önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…