Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En alttaki pik gibi sanki canim, 2 gün daha tekrarla. Geçen ay adet düzensizliği olduysa yumurtlamayi geciktirebilir
Kimse cvp vermicek sandım bı an geçen ay ikinci çizgi baya koyu çıkmıştı adetin 12 günüydü hatta 15 gunundeyim hala çok koyu olmadı elimde testler var yapmaya devam edicem bakalım tşk ederim yorumun için

Canım ne zmana kadar gün aşırı oldu ilişki. Bende sıcak tutmaya çalışıyorum. İlişkiden sonra da yatıyorum. Ama diğerlerine dikkat edemiyorumm

Umutlanıp sonra olumsuz haber almak kötü biliyorum fakat söylediğin belirtiler gebelikte görülüyor adet belirtilerini daha az seviyede fakat daha erken yaşadım
umarim mutlu son olur hayal bile edemiorum gercek olabilmesini heycandan duramm herhalde inşallah o gunu gorurum ts ederm motivasyon icin ihtiyacim vardi bu aralar

sen erken gebelik testi yap bi varsa beli olur
yok eskiden kalma tarihi gecmemis bi tane gebelik testi var eger adetim duzene girdiyse 24 25de adet olcam bkleyim ya cunku yasadigim sey adetle ayni sadece agri sag kasikdaki degisik hersey var bacak sızlamasi gecti belkide ovulasyon gunumdu bilmiomki cokda kaptırmak istemiom salcam nasip ts ederim

sen bilirsin tatlım ama varsa beli olur teste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…