Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet baslıcaz inşallah😊. Ama kafama takıldı şimdi yeni denemeye başladımya bu siliklik adet bitimine göre normalmi gittikçe koyulascakk dimi semiramis1990 semiramis1990
Evet canm normal koyulasıcsk gittikce bazen bi bakıyosn cok silik ertesi gün koyu olmus degisiyo yani tatlm benmde öyle oluyo genelde. Geçen ay bi önceki gün silik görüp ertesi günü pik gördüm düsün😂😂😂

Evet canm normal koyulasıcsk gittikce bazen bi bakıyosn cok silik ertesi gün koyu olmus degisiyo yani tatlm benmde öyle oluyo genelde. Geçen ay bi önceki gün silik görüp ertesi günü pik gördüm düsün😂😂😂
aaa çok sağol canım yaa🤭 ben de sandım ki günden güne koyulaşıcak. Hatta dedim ki kendi kendime 2-3 gün yapmıyım sonra yapıyım anca koyulasır😂😂😂 tamam normalse süper🤭

Ya kızlar, belimizi ayaklarımızı sıcak tutmalıymısızki yumurtamız gelişsin çatlasın. Ben bu yaz sıcağnda battaniye sarıyorum belime bacaklarıma çorap giyiyorum 🙈 siz dikkat ediyo musunuz

Ya kızlar, belimizi ayaklarımızı sıcak tutmalıymısızki yumurtamız gelişsin çatlasın. Ben bu yaz sıcağnda battaniye sarıyorum belime bacaklarıma çorap giyiyorum 🙈 siz dikkat ediyo musunuz
Valla kuzum ben Antalya’da yaşıyorum istemesem de sıcağım cozur cozur

Kızlaaar bugün pik oldu dün geceyi değerlendirmistk bu geceyide değerlendirelim mi yoksa günaşırı mı devam edeyim kafamda deli sorular 😂😂😂

Eklentiler

• 9949DCE3-D56D-46DC-9E56-A46B62501804.jpeg
    9949DCE3-D56D-46DC-9E56-A46B62501804.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 48
Bana kalırsa yarını değerlendirin. Sperm de sorun varsa tabii. Sorun yoksa hergun diyor doktorlar 😊
Ayy bilmiyormki ya doktor sorun yok dedi spermde ama.. geçen ay pik günü yapmamıstm bi önceki gün ve bi sonraki gün sabah yapmstm simdi pespese mi yapsam kafammdw deli sorular😂 bide niye 11.gün yumurtladm acaba benim hep 12 14 olurdu😒

Aa erken canım gerçekten. Bosver yumurtladınya orasını düşünme . O zaman peşpeşe yap aklında kalmasın. Ben galiba hiç yumurtlıyamıcam çizgi hep aynı 😂😂

X