Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
JES tebrikler hamileymişsin aa hiç söylemiyosun tesadüfen konunu gördümm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn inşallah
Canım valla topicleri unuttum denk gelseydi hemen seni etiketleyecektim İnan. Kullanıcı adını da tam hatırlayamadım. en son sana Temmuz ayında yaptığım açıklamayı hatırlıyorsun değil mi . “ Şuan düşünmüyoruz 2 ay denedik vazgeçtik ben size dua edeceğim gebelik düşününce gelirim” diye allah işte hesap kitap işiyle olmuyor koca Ağustos ayında 20 gün evde değildik 2 defa ilişki oldu onda takdir etti gelecek inşallah bizim sıpa Şimdi de her isteyene duayı daha bol edeceğim aklım kalbim sizde.

Yaa ne güzel maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Kızlar süt içmek doğurganlığı arttırıyormuş. Süt aldım iş yerine bide avokado aldımm ek besin yani iyi gelir inşallah
Sütü sade ve sakın soğuk içme ama canım bal tarçın koyabilirsin birazda ılık olsun muhakkak yoksa diğer türlü rahimi soğutuyor ve hamile kalmaya engel oluyor bunu bil canım

Peynir yerken ceviz ile ye canım yoğurt yerken ise mutlaka zerdeçal çörek otu nane ve zeytinyağı gibi besinler koyarak tüketmeye çalış sütte olduğu gibi yoğurt ve peynirde rahimi ve yumurtalıkları soğutuyor

Ya bilmiyordum bunu, sağol bilgilendirdigin için. Neler neler var ya :/ kim bilir daha neleri yanlış yiyorum

Sütü sade ve sakın soğuk içme ama canım bal tarçın koyabilirsin birazda ılık olsun muhakkak yoksa diğer türlü rahimi soğutuyor ve hamile kalmaya engel oluyor bunu bil canım
Canım soğuk su da mı içmeyelm? Ben hep soğuk su içiyorum ya rahime kadar ısınmazmı su

Kızlarr bugün 16. Gün çatlamış mı sizce? Yarın da yapayım mı test. Yoksa yumurta duruyor mu hala bilemedim. zaten pikkende tam koyulasmadı diğer arkadasların ki gibi normal mi acaba

15 inde yaptıın testte c de silik çıkmış ama oluysa ora olmuş pik bence çünkü 16 sınıda baya silikleşmiş t çizgin canım

Hatırladım canım ozaman batlarimiz ayniydi ama ben 24 -25 günde bir oluyorum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…