Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bekarken benim de düzenliydi evlendikten sonra dediğin gibi ya birkaç gün erken ya da birkaç gün geç oluyor. Bu bilgiyi bilmiyordum şu an çok sevindim

Seninle batlarımız aynıydı canım. Benim dün gece leke gibi bir şey geldi. Ama sabah yok hâlâ yok ve beyaz akıntı geliyo. Bu nedir anlamadım. Ama adet olacakmışım gibi şişkinlik var karnımda.

Ay inşallah canım

gÜNAYDIN, BABY BUDA DEMEK OLUYOR Kİ KAFAN HALA RAHAT DEĞİL :d DAYANAMAYIP YAZMIŞSIN. BURADAN AYRI KALAMIYORUZ BENDE KENDİE KİTAPLAR ALDIM ARTIK KİTAP OKUYACAĞIM KAFAMI DAĞITMAK İÇİN
Bu kadar ayrı kalabiliyorum demekki.napayim insanın ailesi gibi oluyor burası hep bı eksiklik oluyor girmeyince siteye çok yazı okudum kafaya takıp dusunmedigim ay hamile kaldım diye onu denemeye çalıştım bakalım sonuç ne olcak canım

Ben bazen de zaman geçsin diye okuyorum he çoğunlukla.

Kızlar süt içmek doğurganlığı arttırıyormuş. Süt aldım iş yerine bide avokado aldımm ek besin yani iyi gelir inşallah

Süt hiç sevmem ya, çocukluğumdan beri ağzıma sürmem o nun yerine yoğurt v3 peynir çok tüketiyorum acaba yerini tutar mi
Bende her kahvaltida bal ceviz karışımı yiyorum yani bebek için degil cok sevdiğimden. Ama şimdi daha istahli yiyorum bebege de faydası olur belki diye

Bence yoğurt peynirde aynı şey olsun canımm ahhaha evet bebek için yerken avokado bile süper geliyor yesene sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…