Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin kızlar, yeni batım 15 ekim pes etmek yok. :halay:

Bir şey farkettim. Benim adetim hep günü gününe gelirdi duzenliydi. Nasıl ki korunmayı bıraktım 4 aydır sırayla bir 3 gün erken bir 3 gün geç geliyor. Bu ay da eşim 3bucuk hafta yoktu haliyle ilişki de olmayınca adetim yine tam gününde geldi.

Bu da böyle bir bilgi 😂 demekki bişeyler oluyor ki adetim etkileniyor. Bu seneyi inşallah hepimiz hamile olarak bitiririz 🤲😁
Ay bekarken benim de düzenliydi evlendikten sonra dediğin gibi ya birkaç gün erken ya da birkaç gün geç oluyor. Bu bilgiyi bilmiyordum şu an çok sevindim 🤗

Insallah canim yaa insallahh 🙏🙏
Evet kasıklarım ağrıyor ara ara gidip bakiyorum ama hala gelen yok😂 en son salı günü yaptım ama bariz şekilde negatif çıkmıştı erken gebelik testinde
Bugün test yapmaya cesaret edemedim açıkçası gelmezse yarın yapcam
Seninle batlarımız aynıydı canım. Benim dün gece leke gibi bir şey geldi. Ama sabah yok hâlâ yok ve beyaz akıntı geliyo. Bu nedir anlamadım. Ama adet olacakmışım gibi şişkinlik var karnımda.

Kızlarr günaydınnn bugün bat günüm hala gelen giden yok bacak ağrısıyla uyandım o kadar rahatsiz etti ki uyuyamadm ve üşüme hissi vardı hep dün gece yatmadan önce adeta belim sırtım ateş gibiydi. Akşam sürekli birşeyler geliyormuş gibi hissediip wc ye gittim ama hicbisi yok🤷‍♀️ adet öncesi bacaklarim hic agrimazdi benim ve gece kasıklarım sürekli gurulduyordu😂
Ay inşallah canım 🙏

gÜNAYDIN, BABY BUDA DEMEK OLUYOR Kİ KAFAN HALA RAHAT DEĞİL :d DAYANAMAYIP YAZMIŞSIN. BURADAN AYRI KALAMIYORUZ BENDE KENDİE KİTAPLAR ALDIM ARTIK KİTAP OKUYACAĞIM KAFAMI DAĞITMAK İÇİN
😂😂Bu kadar ayrı kalabiliyorum demekki.napayim insanın ailesi gibi oluyor burası hep bı eksiklik oluyor girmeyince siteye çok yazı okudum kafaya takıp dusunmedigim ay hamile kaldım diye onu denemeye çalıştım bakalım sonuç ne olcak canım 🥰

😂😂Bu kadar ayrı kalabiliyorum demekki.napayim insanın ailesi gibi oluyor burası hep bı eksiklik oluyor girmeyince siteye çok yazı okudum kafaya takıp dusunmedigim ay hamile kaldım diye onu denemeye çalıştım bakalım sonuç ne olcak canım 🥰
:KK70::KK70::KK70::KK70: Ben bazen de zaman geçsin diye okuyorum he çoğunlukla. :KK70:

Kızlar süt içmek doğurganlığı arttırıyormuş. Süt aldım iş yerine bide avokado aldımm ek besin yani iyi gelir inşallah:KK49:

Süt hiç sevmem ya, çocukluğumdan beri ağzıma sürmem 😏 o nun yerine yoğurt v3 peynir çok tüketiyorum acaba yerini tutar mi 😅
Bende her kahvaltida bal ceviz karışımı yiyorum 😅 yani bebek için degil cok sevdiğimden. Ama şimdi daha istahli yiyorum bebege de faydası olur belki diye 😅

Süt hiç sevmem ya, çocukluğumdan beri ağzıma sürmem 😏 o nun yerine yoğurt v3 peynir çok tüketiyorum acaba yerini tutar mi 😅
Bende her kahvaltida bal ceviz karışımı yiyorum 😅 yani bebek için degil cok sevdiğimden. Ama şimdi daha istahli yiyorum bebege de faydası olur belki diye 😅
Bence yoğurt peynirde aynı şey olsun canımm ahhaha evet bebek için yerken avokado bile süper geliyor yesene sende :KK70:

X