Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaaaaa harikaaa hadi bakalımm..
bütün adet belırtisini yaşadın ama.. agrıların herseyın oldu ama hala reglı yok.

ınsallah bebek gelır... pekı gebelık testını ne zaman yaptı en son cnm
Insallah canim yaa insallahh 🙏🙏
Evet kasıklarım ağrıyor ara ara gidip bakiyorum ama hala gelen yok😂 en son salı günü yaptım ama bariz şekilde negatif çıkmıştı erken gebelik testinde
Bugün test yapmaya cesaret edemedim açıkçası gelmezse yarın yapcam

Insallah canim yaa insallahh 🙏🙏
Evet kasıklarım ağrıyor ara ara gidip bakiyorum ama hala gelen yok😂 en son salı günü yaptım ama bariz şekilde negatif çıkmıştı erken gebelik testinde
Bugün test yapmaya cesaret edemedim açıkçası gelmezse yarın yapcam
AYYYY COK SEWINDIM YAAAAA:KK200::KK200::KK200::emir_bebek:hadi ınsaalh cnm benim....

aynen yapma tribe gir. benım bir arkadasım 2 hamılelıgınde o testlerde çıkmamıştı.her zaman reglı uyanınca mı gelırdı..
bana bak ne çok soru sordum yaaa :) heheh:halay:

AYYYY COK SEWINDIM YAAAAA:KK200::KK200::KK200::emir_bebek:hadi ınsaalh cnm benim....

aynen yapma tribe gir. benım bir arkadasım 2 hamılelıgınde o testlerde çıkmamıştı.her zaman reglı uyanınca mı gelırdı..
bana bak ne çok soru sordum yaaa :) heheh:halay:
Ya regl saati benim belli olmuyor ama gelmeden önce baya ağrım başlıyor anlıyorum şun hala yok valla regl falan
Insallah hamileyimdir yaa insallah

Gunaydin kızlar, yeni batım 15 ekim pes etmek yok. :halay:

Bir şey farkettim. Benim adetim hep günü gününe gelirdi duzenliydi. Nasıl ki korunmayı bıraktım 4 aydır sırayla bir 3 gün erken bir 3 gün geç geliyor. Bu ay da eşim 3bucuk hafta yoktu haliyle ilişki de olmayınca adetim yine tam gününde geldi.

Bu da böyle bir bilgi 😂 demekki bişeyler oluyor ki adetim etkileniyor. Bu seneyi inşallah hepimiz hamile olarak bitiririz 🤲😁

Kızlarr günaydınnn bugün bat günüm hala gelen giden yok bacak ağrısıyla uyandım o kadar rahatsiz etti ki uyuyamadm ve üşüme hissi vardı hep dün gece yatmadan önce adeta belim sırtım ateş gibiydi. Akşam sürekli birşeyler geliyormuş gibi hissediip wc ye gittim ama hicbisi yok🤷‍♀️ adet öncesi bacaklarim hic agrimazdi benim ve gece kasıklarım sürekli gurulduyordu😂
Ooo süper inşallah bebiş yapıyordur canım bunları gelirse teyzesinden söz çikolata alıcam ona hadi bakalım :KK200:

Gunaydin kızlar, yeni batım 15 ekim pes etmek yok. :halay:

Bir şey farkettim. Benim adetim hep günü gününe gelirdi duzenliydi. Nasıl ki korunmayı bıraktım 4 aydır sırayla bir 3 gün erken bir 3 gün geç geliyor. Bu ay da eşim 3bucuk hafta yoktu haliyle ilişki de olmayınca adetim yine tam gününde geldi.

Bu da böyle bir bilgi 😂 demekki bişeyler oluyor ki adetim etkileniyor. Bu seneyi inşallah hepimiz hamile olarak bitiririz 🤲😁
Evet canım benimde günü gününe olan adetim şaştı valla korunmayı bırakınca bu ay yumurtlamam bile 4 gün sonra olucak düşün :KK70: bi arkadaşım dedi ki düzensizleşmeye başladıysa adetin tamam az kaldı bebek geliyo dedi bakalımm inşallah öyle olur yaa hayırlısıyla kalalım artık:anne:

Kızlarr günaydınnn bugün bat günüm hala gelen giden yok bacak ağrısıyla uyandım o kadar rahatsiz etti ki uyuyamadm ve üşüme hissi vardı hep dün gece yatmadan önce adeta belim sırtım ateş gibiydi. Akşam sürekli birşeyler geliyormuş gibi hissediip wc ye gittim ama hicbisi yok🤷‍♀️ adet öncesi bacaklarim hic agrimazdi benim ve gece kasıklarım sürekli gurulduyordu😂
Hamiş misin yoksa :)

Aynen bende canim bu ay cinko da icmeye basladık o da gebelik icin faydaliymis gerci biz coronadan korunmak icin iciyoruz ama yine olmadi sanırım, regl oldum olucam. Her pozisyonu deniyoruz resmen her ay ama olmayınca olmuyor nasip işte
Aynen en iyi akışına bırakmak stres de çok etkili ister istemez tanıyoruz kafaya ilişkiyi bile bebek için yaşar oluyoruz bende regli bekliyorum bugün yarın olurum

bir tanıdığımız yıllarca tüp bebek denemiş 5-6 kere yapmış. Hiç bir sebep bulamıyorlarmış taa ki bir uzman sizin D vitamininiz çok düşük bu şartlarda hamile kalamazsınız demiş. D vitamini toparladıktan sonra hamile kalmış.
Benim d vitamin degerim dusuk degil sukur ve daha da yukselsin diye 3 aydir d vitamini takviyesi vermisti doktorumuz...diger tum hormon degerlerim de iyiydi dusuklerimde yani tsh 0.90 civari hep,fsh,b12,folikasit....hepsi istenilen skaladaydi ama iste insan illa bir sebebp ariyor ve ne olabilir derken farkinda olmadan yipraniyoruz strese giriyoruz...Rabbim yar ve yardimcimiz olsun bizi ancak bizim gbiler anlar

X