Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hünnap ın keçiboynuzu pekmezini aldım onu içiriyorum günde 1 kaşık canım. İlişkiden sonra yüz üstü nasıl yattın hemen akıyor ya ben mi beceremiyorum 🙄
Bi 5 dk altımda yastk sırtüstü falan yattm sonra döndüm hemen yüzüstü yattm uyumustm canm. Zaten icinden akanlar sperm olmuyomus. Yani onları vicut atıyomus zaten doktor öyle acıklamıstı. Asıl spermler saniyesinde gider zaten diye

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah bu ay tutar🥰 Ben regenesis max vitaminini kullanıyorum dr um önermişti bütün vitaminler var içinde öneririm🥰 bide instagramda g-besin diye bişey keşfettim kullananların çoğu yakın zamanda hamile kalmış. Eğer bu ay olmazsa diğer ay onu alıcam. Trend*** da satılıyo almak istersen. Bence insta dan bi bak yorumları iyi👍🏻
Ben de solgarin b vitamini ağırlıklı bir vitaminini aldım, icinde pko ya iyi geldiği kanitlanan inositol de var, folik asit ve diger tüm b vitaminleri. Bir de hayıt otu aldım bakalım bu ay da olmazsa g besin e bakicam görmüştüm daha önce

İyi akşamlar kızlar nasılsınız ben bayadir girmemeye çalıştım bu ay düşünmek istemedim pek açıkçası kafamdan atmaya çalıştım hep belki faydası olur diye.su anda yumurtlama donemindeyim inşallah bu ay nasip olur bu ay sonu doğum günüm benim inşallah güzel bı hediye olur bana 🙏🙏
Insallah rabbim sana en güzel doğum günü hediyesini veriri canım🙏🙏

İyi akşamlar kızlar nasılsınız ben bayadir girmemeye çalıştım bu ay düşünmek istemedim pek açıkçası kafamdan atmaya çalıştım hep belki faydası olur diye.su anda yumurtlama donemindeyim inşallah bu ay nasip olur bu ay sonu doğum günüm benim inşallah güzel bı hediye olur bana 🙏🙏
İyi canım aynı devam iştee. Allahım sana doğum günü hediyesi verir bebişini🥰

Seninle benim adet ve yumurtlama dönemlerimiz aynı günlere denk geliyor😊 benimde bugün akıntılarım başladı ve şu anda sol kasığımda kramp gibi batıp çıkan ağrım var.bu gece ve 3 gün daha sıkı değerlendirme var. Bu ay inşAllah hayırlısıyla şans bizden yana olsun 🤲🏼

X