Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Soğan suyu kürü yapan arkadaşlar yumurtlama sonrasıda devam ediyormusunuz bi zararı olmaz sanırım bende başladım reglin 5. Gününde ama tatile çıkınca gittiğim yerde 3 gün ara verdim sonra tekrar devam ettim sanki çok işe yaradı gibi geldi bana geçen ay yumurtlama dönemini hiç anlamadım pik bile olmamıştı ve hiç akıntımda olmadı bu defa çok iyi anladım yumurtlama günümü tarif edildiği gibi akıntım çoğaldı bence çok işe yarıyor sizlerde yapın muhakkak kızlar eğer bu ayda olmazsa ekimdede devam edeceğim bu küre inş
anladım cnm. ben günde bir tane yaptımdı.
bakalım bugun yapınca nasıl olucak merak içindeyim...
Silikleşti bugün canım demek ki çatlamış yumurtam hadi hayırlı olsun bana bende tek tek yaptım yumurtlama zamanını yakalayınca 3 gündür çift yapıyorum bu ay yeni aldım bende ovulasyon testlerim bitmişti almayı düşünmüyordum aslında dayanamadım yine bolca alıncada yapayım dedim inş bi dahaki aya bunlara gerek kalmaz ya

Eklentiler

• 64881A49-EB81-47BA-8FED-7F05CE47376F.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Biraz Geç kaldım msj lara ama bugünü hiç atlama değerlendirme cnm

Bu ay olmazsa bende sogan kürü deneyeceğım
Ovulasyonun hayirli olsun simdi bekleme zamani insallah tutar canim bu ay

Kızlar selam ben geldim. Kanamam 8gün sürdü kimyasal gebelikte. Eşimin ısrarı ile sonrasında 2 kere denedik. ovülasyon yapmadım. 27 Ağustosta kanamam başladı 3 ünde bitti. Çok üzüldüm çok ağladım uykusuz kaldığım geceler oldu ama geçti. 7sinde ve bugün denedik. Şimdi benim kanamanın 1. Gününü baz almam gerek değil mi yumurtlama İçin?

Ahh canım bu ay insallah uğurlu gelir sana Aynen adetinin 1. Günü baz alınıyor yumurtlama için. Biz adetim biter bitmez başladık test ile takip etmedim hiç artık kısmet bakalım

Geçmiş olsun canım başımıza öyle şeyler geliyor ki bazen zor dediklerimize şükrediyoruz Rabbim kimseye kaldıramacagı yükü yüklemezmiş şükredip yola devam edeceğiz benden 4 gün sonra başlamış kanaman ben piki 7 gün oluyor göreli reglin düzenliyse bu ay şaşabilir gün aşırı degerlendir inş hakkımızda hayırlısı olur

hadı bakalım bol sans herkese ...hayırlı evlatlar nasıp etsın allah bize

Canım bundada vardır bir hayır kimyasalın arkası hamilelik derler üzülme ve hemen kan testi yaptırma bence kimyasal olunca üzülüyor insan en iyisi bekle biraz sabırsızsın anlıyorum ama adet gecikince yaptırsan daha iy olmaz mı kuzu yanlış anlama beni

Aaa o agizdaki pas metal tadi hamilelik belirtisi diye okumustum hadi insallah guzel haber aliriz senden

Şimdi size bir soru soracagim maksat buralar hareketlensin gebelik belirtisi olarak bir cok yerde kirpik karışması diye bir sey okudum sizce bu doğru olabilir mi? Gebe arkadaşlar böyle bir şey yaşadı mı?

canm ben ilkinde yaşadım...süreklı okumustum bu durumu.

ama geçen ayda kırpıklerım karısıktı havalara girmiştim..sonu fos cıktı..
belkı sende de öledir. ama dogru bişi :)

canm ben ilkinde yaşadım...süreklı okumustum bu durumu.

ama geçen ayda kırpıklerım karısıktı havalara girmiştim..sonu fos cıktı..
belkı sende de öledir. ama dogru bişi :)
Ben dün ilk defa farkettim sol gözümün kırpıkleri özellikle uç kısımları nasıl birbirine girmiş ne yapsam düzelmedi. Zaten farklı ne yasasam hemen acaba mı diyorum

Ben dün ilk defa farkettim sol gözümün kırpıkleri özellikle uç kısımları nasıl birbirine girmiş ne yapsam düzelmedi. Zaten farklı ne yasasam hemen acaba mı diyorum
bence dogru ben rimel sürememıstım ne yapsam düzelmedi. gecen ayda ahh dedim içinden.belkıde o kadar yamuk degıldı..
benımde agızımda pas tadı var ve cıddı yorgunum.yanı vucud hemen hormon salgılar mı 2 günde hamılelık belırıtısı kadar ??????????????

Ay hadi insallah diyeyim ozaman eşime de soyledim dün hadi ya dedi bir sasirdi sonra karım kafayi yedi galiba demistir senin de Olabilir belki erken döllenmedir kuzum başka belirtin var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…