Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayy walla degerlendırdık.sansa hafta sonuna denk geldi.bakalım ınsaah allah herkese bu ay nasip eder.

Dün gece catlamis olabilir kuzum bugunde deneyin sonra 1 gün araya devam edin tekrar yumurtlarsan yakalarsin illakki

Benim erken gebelik testlerim geldi ayyy çok heyecanlandım aras kargo sasirtti beni hızlı geldi ben cuma gelir diye cumaya odaklamıştım kendimi bata son 9

İnşallah hepsini kullanmana gerek kalmaz ben de toplu aldim ucuza geliyor diye 20 tane hamilelik testi i var diyorum insallah hepsini kullanmama gerek kalmaz

Hadi bakalım hayırlısı

Gebe olan arkadaslarımız bana yardımcı olabilir mi? 10.haftaya girdim bu hafta ama 2 gündür böyle karın agrısı kasık agrısı migde agrısı var arada geciyo arada devam ediyo cok aşırı siddetli degil ama genede rahatsız ediyo yasayan var mı normal mi??

Benim arkadaşım adet dönemi gelince yaşadı sanki öyle gibi geçirdi yani olabiliyo kuzum

Benimde oluyor dr.sordum normal demisti

Hanımlar benim pik 7 eylül sabah ama hala koyuluk devam ediyor böyle uzun sürermi ki acaba çatlama olmadımı sizce önceki aylar böyle olmamıştı bilemedim o yüzden

Eklentiler

• 4B14A6C0-97B2-49AD-AB4A-9186291665D2.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…