Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi insallah diyeyim ozaman eşime de soyledim dün hadi ya dedi bir sasirdi sonra karım kafayi yedi galiba demistir senin de Olabilir belki erken döllenmedir kuzum başka belirtin var mı?
şöyle bir uzanım istiyorum .dün gece agızım sankı kokuyor böle pas tadı gıbı tat oldu. yemek yedım tatlı yedım banamısın demedı. sımdı bile çaya eti cicibebe bandım yedim .metal tat var hehehe

acaba corona mı oldum ?? heheh

ama erken döllenme olsa ovülasyon testıne 10. gün basladım cıkmaz mıydı ?
aayyy ınsaallah öldir yaaaa.hadı ya ne olur tam zamanı mayısta dogar walla mıs gıbı :)

Ay allah korusun canım Coronada tat koku kaybi oluyor sen bir tat aliyorsun en azindan
Ay insallah bebiş yapiyodur o tat olayini merak ettim bak simdi

Ya o asla mümkün değıl ya yokmuş gibi davranamıyom ben
her ay hamısım ben walla... triplerdeyim..
3 günluk kısa tatıl yapıyorduk hafta sonları kendımıze 1 saat uzak yere gıtmem..yerlessın ıyıce tuttunsun modundayım. gecen ay da aksam 140 km sabah dönüş 140 km gıttık. 2 gün sonra reglı oldum. hemen bak gördün mü nasıl yol mafettı bızı cocuk aktı gıbı yorumlar yaptım. kendımce..(ama ılk hamılelıkte 5. hftalıktı yazın doktor antalya falan uzak yol yasak demıstı önce tutunsun yorgunluk olmasın bebegi garantilemek lazım demıstı hep o psıkolojı sımdı)
ya olucagı varsa olurda işte hosuma gidiyor böle olmak hehehe

Ah canım kaybın için çok üzüldüm allahım hayırlısıyla ve sağlıkla nasip etsin bu ay ben ilk denemede resmen hamile modundaydım e tabi ilk denemenin heyecani işte ya strest vs tabiki etkendir hamile kalmada ama bence rabbim ol dediginde oluyor herşey belki vakti degldi diyorum artık herşeyde vardır bir hayır. Bu ay regl olursam ki insallah olmam adetin 3. Gunu gideyim hormon testi yaptirayim bakalim engel olan birsey var mi

Eşim yarın için randevu aldı.Bide çok migdem bulanıyor yemek yiyemiyorum bide bu lekelenme olunca korktum.Tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…