Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neden kalp ilacı klullanman gerekiyor. Başka bi rahatsızlığın mı var :/ Ya bende baktımda şimdi doktorun verdiği takviye 215 TL beee

Neden kalp ilacı klullanman gerekiyor. Başka bi rahatsızlığın mı var :/ Ya bende baktımda şimdi doktorun verdiği takviye 215 TL beee
Promotil women mi canım oysa tavsiye ederim çok güzel gerçekten kredi kartına taksit yaptırırsın ben öyle almıştım. Geçen sene kullanmıştım bi ara ilaç bırakma denemesinde bebek yapmaya karar verdiğimizde dr önermişti 1 kutuyu bitiremeden hastalandım gerçi erteledik işte bebeği anca.. Neyse benim ufak bir kalp yetmezliği var halk dilinde kalp üfürüğü.. Saneloc kullanmam gerekiyor ama hamileyken zararlı olacağı için onun yerine hamilelerin bile bebek düşmemesi için kullandığı bebe asprinini içeyim dedim öyle yani..

Amaşdım canım bu kalp üfürüğü çocuıklarda oluyor benim yiğenimde de var. Ara kontorllerine gidiyor sürekli oda. Çok geçmiş olsun. Bana doktorun verdiği İMPRYL diye bir takviye. Baktım baya etkili tüp bebek tedavilerinde kullanıyoruz dedi hoca. Alacağım dediin gibi kredi kartına taksitle falan. Herşeye para harcıyoruz bu sağlık iyi gelecekse neden alınmasın dimi

Aynen canım al gitsin inşallah faydalı olur bence olucakta. Gerçekten tam kadın içeceği yapıyorlar. İstekte arttırıyor yalnız bana öyle yapmıştı dediğim takviye içeriği aşağı yukarı aynıdır zaten.. Sağol canım benim çok ileri düzeyde değil arada çarpıntım oluyor bazen ağrı yapıyor kolumda o kadar çok şükür iyi geçiniyoruz :)

aman arttırsın kız onda sıkıntı yok. Herife her gün gel desem aman ya hatun demiyor ama her gün gel diyen bri hatun yok oda ayır bir konu

Yaa teşekkürler canım sen daha tatlısınn Belkide geç yumurtlayacaksın iyisi mi sen 2 günde bir yap bebek denemesini
ayy olabılır ama zaten 14 gün 15 günde yumurtlama olmıcak mı? pekı geç yumurtlarsam dıyelım ben sımdı 20 eyulde reglı günü, ya gec yumurtlayınca 23 ünde mi reglı olurum ?

walla gercı geç yumurta olacagını faln bılsem hergün atlarım ben :)

cok saol cnm yaa... kötü bir durum..hep duyuyorum sonra sı hemen tutarmıs dıe
Benim yumurtlamam adetin 12 günü oldu âdet sonrası yumurtlayanda oluyormuş canım.ama sende bu şekilde olmuş olmayabilir testi yapmaya devam et inşallah bı kaç güne avulasyon olur seninde

Benim yumurtlamam adetin 12 günü oldu âdet sonrası yumurtlayanda oluyormuş canım.ama sende bu şekilde olmuş olmayabilir testi yapmaya devam et inşallah bı kaç güne avulasyon olur seninde
bugün benım 11. günüm .. bakalım belkıde 14'ünde falan olur. öncekı zamanlarda yumurta akı gıbı gelen sıvı 13 den sonra oluyordu hep..
ılk yaptım ya başıma gelemeyen kalmaz

Evet canım ne zaman yumurtlarsan ondan 14 gün sonra oluyor adet ama inşallah regl olmazsında hamile olduğunu öğrenirizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…