Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bebe asprini içmeye başlıcam bu akşamdan itibaren rahime giden kanı çoğaltıyor, yumurta sayısını arttırıyor ve hamile kalmayı kolaylaştırıyor ama midesinde sorun olanların içmesi önerilmiyor. Ben denicem belki sizde araştırmak istersiniz sonuçta bebe asprini zararı yok ya arada bırakıcam ama kür gibi

İyi de yumurta sayısını artııtyor falan bu bilgileri nereden aldın canım sen. Mazallah bak bebe aspiirini deyip geçme düşüklere sebep oluyor farkında olmadan hamile kalırsan düşük tehlikesi olabilir.

cnm şuan için böle oldu ama.sanırım bir sorun var bende

Eklentiler

• 20200903_162142.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 23
İyi de yumurta sayısını artııtyor falan bu bilgileri nereden aldın canım sen. Mazallah bak bebe aspiirini deyip geçme düşüklere sebep oluyor farkında olmadan hamile kalırsan düşük tehlikesi olabilir.
Canım zaten normalde kalp ilacı kullanmam gerekiyor oda kan sulandırıcı.. Bebe aspirini o yüzden kullanıcaktım kan sulandırıyor diye baktım araştırma-deney yapmışlar arjantinde kadınlar üzerinde kısırlık ilacı kullananlar %20 artmış doğurganlıkları aspirin kullananların %40 yani zaten kullanıcaktım ama daha istekli kullanıcam şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…