Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben olsam şimdi gidip kan verirdim hemen gidip öğrenirdim.Boyle stresle beklemek sürekli test yapmaktansa şıp diye öğren
Hahaha canım ya geçen ay yaptım o hatayı aldım negatifi oturdum aşağıya yani şimdi gidip ufak bi değerle öğenirsem daha stresli ayrıca adetimi atlamam lazım kimyasalsa öğrenmesem daha iyi adet 1 gün geçsin haftaya pazartesi veririm kan inşallah yoksa bende çok sabırsızım bu konuda

Kiz sende hep kötü ihtimalleri düşünüyorsun iyi düşün iyi olsun

Tabiki yaaaa.... duyguılarını doyasıya yaşa. Sevineceksen sevin, ağlayacasan ağla. Sonrasını düşünme anı yaşa.... Bana da duaa ettt. Ben test mest yapmadım adeti bekliyorum.
Ben de öyle test filan yapmadım oturdum kaderime razı geldim bekliyorum . Hiç bir belirti yok Napayım kafama takmak düşünmek istemiyorum yeterince hayal kırıklığı yaşadım fazlası olmasın Allah kaderimi gönlüne hoş eylesin amin

Amin, Amin Amin :).... Ben de yağmıyorum yaaa gecikince yaparım. Bu aralar kabızlık var bende meme hassasiyeti birde. bakallım ona yormuyorum herşeyi gebeliğe yorarsam ohooooo

canım ya acaba mevsimsel mi hep mi var bu sorun neye alerjin var ki baktırmışsındır gerçii
mevsimsel yada yiyeceklerden olmuyo canım yıllar önce 2 kere geçirdim ve kortizonla geçirdiler şimdi yine tekrarladı 5 yıldır yoktu
bağışıklık sistemi zayıflayınca çıkıyo ondan sonra ne yapsan nafile geçmiyo.yiyecek ve mevsimin şöyle etkisi oluyo sadece olan hastalığı azdırabşlşyor.mesela hastalık çıkmadan önce domates,çikolata,kola,peynir,yoğurt,yumurtabunların hiç biri dokunmuyordu şimdi bir lokma bile alsam bunlardan hastalığım artıyo her yerim kabarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…