Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım buraya atarken görüntü kalitesi düşüyor siz göremiyosunuz o yüzden gözükene kadar atmıcam
Surelab yaptiysan atsana kuzum benimde elimde var ilk bes dk ciktiysa biliyorsun hep azizzligine ugruyoruz erken gebelik testti yaptim kendi cizgisi bile yoktu gecen ay senin yaptigin markadan

Surelab yaptiysan atsana kuzum benimde elimde var ilk bes dk ciktiysa biliyorsun hep azizzligine ugruyoruz erken gebelik testti yaptim kendi cizgisi bile yoktu gecen ay senin yaptigin markadan
Surelab değil canım one step diye bir marka.. Canım gözükmüyor buraya atınca görüntü kalitesi düşüyor siz göremiyosunuz netleşince atıcam ama erken gebelikte çıktı attım onu zaten

Canım mecidefendi var oda güzelmis duydum benmki merdivan mı neydi.hergün bi cay bardagının yarısına caksır suyu yarısına normal su koyup içiyosn ac karnına olsa daha iyi olur ben kendimde içtm 5 6 bardak
canım sen tam olarak ne zamanlar içtin yumurtlamadan önce miydi?

Pinky93 canım inşallah bebişin tutunur sana bırakmaz hayırlısıyla inşallah
ManyakPrenses moralini bozmak istemiyorum ama benimde ilk bi kahverengimsi akıntı gibi bişey olmuştu peçeteye silince başka kanama olmamıştı ama sonra akşamına da regl oldum tabi inşallah seninki böyle olmaz güzel haberler alırız senden de

Canım silik çizgiyi gördüm ben kii eğer sağlıklıysa adet olmam.. Olursam kimyasaldı demekki dicem yani.. Birde yeni olmadı ilk yum dan 7 gün sonra pembe leke geldi 2 gün devam etti şimdi sadece sabah oldu 1 kere.. Bence yerleşiyor

ben ne güzel bugün ilaca başlıcaktım eşim yine kafamı karıştırdı acaba diyorum yine mi ertelesem kortizona başlamayı ama bebek çalışmalarına ara vercez diye 2 akşamdır içiyorum da

yaaa sen neden kafanı böyle şeylerle karıştıyıorsun. Şimdidde oturup bu kahverengi akışkan şey neden olur bunu mu araştırdın??? Bırak boşver tadını çıkart anın ne güzel bak hamile kaldın. bundansonrası bolbol dua et. Kötü şeyler düşünmemeye çalış lütfen. Ve en kısa zaman da git tahlil ver. Dış gebelik dediin şey de öyle kolay birşey değil. Tüplerde bebek büyüyo mazallah fark edilmezse tüpünü kaybedebiliyor insanlar.

canım sen bilirsin tabiki sağlık önce gelir ama çok yaşam kaliteni etkilemiyorsa başla bebek çalışmalarınaaa
çok fazla kaşınmazsam idare edebiliyorum en kötü alerji ilacı kullanıyorum ki doktora sorduğumda hamileliği engellemez dedi ve kortizonu zaten 7 8 aydır erteliyorum kullanmayı
ayy bilemedim şimdi ne yapsam :

Evet işte biliyorum ama öyle düşünmüyorum artık öyle çok ağrım falan yok sürekli bi lekelenmem de yok.. Canım doğru söylüyosun tadını çıkarayım inş adet olmamda kesinleştirmek için kan a giderim. Sağol beni kendime getirdin

Tabiki yaaaa.... duyguılarını doyasıya yaşa. Sevineceksen sevin, ağlayacasan ağla. Sonrasını düşünme anı yaşa.... Bana da duaa ettt. Ben test mest yapmadım adeti bekliyorum.

Ben olsam şimdi gidip kan verirdim hemen gidip öğrenirdim.Boyle stresle beklemek sürekli test yapmaktansa şıp diye öğren

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…