Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
mevsimsel yada yiyeceklerden olmuyo canım yıllar önce 2 kere geçirdim ve kortizonla geçirdiler şimdi yine tekrarladı 5 yıldır yoktu :KK43:
bağışıklık sistemi zayıflayınca çıkıyo ondan sonra ne yapsan nafile geçmiyo.yiyecek ve mevsimin şöyle etkisi oluyo sadece olan hastalığı azdırabşlşyor.mesela hastalık çıkmadan önce domates,çikolata,kola,peynir,yoğurt,yumurtabunların hiç biri dokunmuyordu şimdi bir lokma bile alsam bunlardan hastalığım artıyo her yerim kabarıyor
Canım o zaman sen polenli arı sütü var ya ondan karışım yaptır. Bağışıklığın güçlenir hem bebek içinde doğurganlık tesiri var

Canım o zaman sen polenli arı sütü var ya ondan karışım yaptır. Bağışıklığın güçlenir hem bebek içinde doğurganlık tesiri var
geçen ay vitamin aldım propolis,polen ve arı sütü içeren hem bağışıklığa iyi gelir dedim hem bebek için ama bi faydasını görmedim hiç bi yönden :KK43:

canım sen tam olarak ne zamanlar içtin yumurtlamadan önce miydi?

Pinky93 Pinky93 canım inşallah bebişin tutunur sana bırakmaz hayırlısıyla inşallah
ManyakPrenses ManyakPrenses moralini bozmak istemiyorum ama benimde ilk bi kahverengimsi akıntı gibi bişey olmuştu peçeteye silince başka kanama olmamıştı ama sonra akşamına da regl oldum:110: tabi inşallah seninki böyle olmaz güzel haberler alırız senden de :KK200:
Adetimin bitiminden sonra yumurtlamaya kadar canım içtm

42EF702B-560D-4641-86EB-513513BB73EC.jpeg

kızlar bakın bunlar testlerin kuruduktan sonraki hali en alttakine fazla idrar damlattım sanırım yanlışıkla öyle oldu o.. Şimdi görüyosunuz siz bu şekilde bende damlattığımda bundan biraz daha silik görüyorum işte🤲🏻 İnşallah vardır ve sağlıklıdır dua edin kızlar nolur

Eki Görüntüle 2681312
kızlar bakın bunlar testlerin kuruduktan sonraki hali en alttakine fazla idrar damlattım sanırım yanlışıkla öyle oldu o.. Şimdi görüyosunuz siz bu şekilde bende damlattığımda bundan biraz daha silik görüyorum işte🤲🏻 İnşallah vardır ve sağlıklıdır dua edin kızlar nolur
Var premses anne olcan 🥰

Eki Görüntüle 2681312
Ayyyy resmen çizgi var ay hadii bir hamiş daha geldi❤

X