Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaşım 31 . Haziran ayından itibaren istiyoruz ama ben de pko var. Ne zaman yumurtluyorum bilmiyorum. Bu ay gün aşırı doktora gittim yumurta takibi için yumurtam 22. Gün(Salı günü)21mm ulaşmıştı. Yakın zamanda çatlayabilir dedi. Çarşamba ve cuma kontrole çağırdı bakalım inşallah Allah nasip eder.
Yumurta takibi bende isitiyorum yaa erhangi bir ilaç vs kullandırdı mı doktor size.

Ben yaptırdım takıyorum su an üstümde cünkü oğlumu sebebsiz kaybettim 😔
😔😔 Biliyorum canım basın sağolsun okudum çok üzüldüm yorum yapma cesareti bile bulamadım gerçekten çok zor ama melek oldu senin oğlusun ahirette sana şefaat edecek inşallah annesi🙏verende alanda rabbim.bundan sonra hayırlı sağlıklı gebeliğin olur inşallah 🙏

Eklentiler

• IMG_20200826_175553.jpg
    IMG_20200826_175553.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 34
😔😔 Biliyorum canım basın sağolsun okudum çok üzüldüm yorum yapma cesareti bile bulamadım gerçekten çok zor ama melek oldu senin oğlusun ahirette sana şefaat edecek inşallah annesi🙏verende alanda rabbim.bundan sonra hayırlı sağlıklı gebeliğin olur inşallah 🙏
Öyle canım napalım imtihan ilk bebeğimi de kaybetmiştim 7 haftalıkken cok zor 2 kere yarım kaldım cok zor rabbim tekrardan sınamasın inşallah 🤲 😔

X