Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sormak istediğim bir şey var. Hepimiz gebelik hazırlığındayız belki başına gelen veya duyan vardır. Eşimin 1 sene öncesine ait meslek alımıyla ilgili muayene raporlarına baktık.Varikosel diye bir hastalık var. Araştırdık.Dereceleri varmış. İleriki aşamada olunca kısırlık yapıyormuş fakat eşim ileriki aşama değil. Tedavisi de küçük bi operasyonmuş. Şimdi sormak istediğim böyle bir hastalığa şahit olan fakat gebe kalan var mı? (Erkeklerin bir kısmı bunu yaşarmış bu arada)
Benim eşimde tek taraflı vardı ameliyat vs. olmadı. Oğluma hamile kalmıştım. Sperm sayısı azdı biraz o yüzden keçi boynuzu kürü yapıyordum hergün. Şimdi de ikinciyi istiyoruz bakalım Allahım inşallah nasip eder. Yine keçi boynuzu ve çakşır suyu içiyor.

Benim eşimde tek taraflı vardı ameliyat vs. olmadı. Oğluma hamile kalmıştım. Sperm sayısı azdı biraz o yüzden keçi boynuzu kürü yapıyordum hergün. Şimdi de ikinciyi istiyoruz bakalım Allahım inşallah nasip eder. Yine keçi boynuzu ve çakşır suyu içiyor.
Yaa ne güzel Allah bağışlasın. Çok teşekkür ederim rahatladım gerçekten. O kürü deneyeceğiz🤗

Bencece benim esimde bi problem yoktu ama bende keciboynuzu kürü yaptm 3 ay. Hamile kaldıgım ayda caksır suuyu içirmstm faydası olmustr belki 😊

Siz ne zamnadır 2. yi istiyorsunuz? Bir de yaşınız kaç?

MelekBusran MelekBusran canım hayırlısı olsun çok güzel çıkmış sonucun :anneadayı::KK200:
hemen sorayım özellikle yaptığın bişey var mıydı kullandığın vitamin falan :)

semiramis1990 semiramis1990 bu çakşır suyu ne işe yarıyor bir çok yerde duydum bunu
Oncelikle cok tesekkur ederim 🥰Evet 3 aydır folik asit ve balik yagi kuplandim.Bu ay ise 15 gün boyunca sogan kuru kullandım 😁

Kızlar değerim 8.23e yükselmiş yarın yine test vereceğiz. Ve doktorum clexane kullanmamı söyledi. Her gün karından kendim vuracağım. 🥺🥺

Kızlar değerim 8.23e yükselmiş yarın yine test vereceğiz. Ve doktorum clexane kullanmamı söyledi. Her gün karından kendim vuracağım. 🥺🥺
Canım doktor değerine ne dedi dün 7 li bir seydi bugun 8 olmuş sanki az yükselmiş gibi inşallah değerin daha güzel artar canım Allahın izniyle 🤲

MelekBusran MelekBusran canım hayırlısı olsun çok güzel çıkmış sonucun :anneadayı::KK200:
hemen sorayım özellikle yaptığın bişey var mıydı kullandığın vitamin falan :)

semiramis1990 semiramis1990 bu çakşır suyu ne işe yarıyor bir çok yerde duydum bunu
Canım eşin içinde bayan icinde cok önemliymis. Bayanda yumurtlamaayı üst düzeye cıkarıyormus erkektede sperm cogaltıp hızını yükseltiyoms

Siz ne zamnadır 2. yi istiyorsunuz? Bir de yaşınız kaç?
Yaşım 31 . Haziran ayından itibaren istiyoruz ama ben de pko var. Ne zaman yumurtluyorum bilmiyorum. Bu ay gün aşırı doktora gittim yumurta takibi için yumurtam 22. Gün(Salı günü)21mm ulaşmıştı. Yakın zamanda çatlayabilir dedi. Çarşamba ve cuma kontrole çağırdı bakalım inşallah Allah nasip eder.

Kızlar son üç gecedir ben çok korkunç rüyalar görüyorum uykudan uyanıyorum çok korkuyorum her gece bunu yaşıyorum son üç gün uyku haram oldu artık bana özellikle gebe olan arkadaşlar sizler böle bişey yaşadınız mı forumlarda çok yaşayan arkadaşlar var erken gebelikte bu tarz şeyler yaşamışlar çok rahatsız edici gerçekten bilen yada yaşatan yorum yapabilirmi.

Kızlar son üç gecedir ben çok korkunç rüyalar görüyorum uykudan uyanıyorum çok korkuyorum her gece bunu yaşıyorum son üç gün uyku haram oldu artık bana özellikle gebe olan arkadaşlar sizler böle bişey yaşadınız mı forumlarda çok yaşayan arkadaşlar var erken gebelikte bu tarz şeyler yaşamışlar çok rahatsız edici gerçekten bilen yada yaşatan yorum yapabilirmi.
Olablir benm arkadasımda hamileyken korkunc rüyalar görüyodu canm. Özellikle yılan böcek deprem falan

Canım gebelikte olur diyolar ama ben oğlumda da ilk gebeliğimde de hiç kötü rüya görmemiştim sadece bir kere oğlumun yüzünü cok kötü görmüştüm rüyamda onda cok etkilenmiştim 😔ama galiba gebelikte ki hormonlar dan dolayı görülebiliyormuş böyle rüyalar

Olablir benm arkadasımda hamileyken korkunc rüyalar görüyodu canm. Özellikle yılan böcek deprem falan
O kadar kötü karışık ki anlatamam evimin odalarında uçuyorum ve gerçek gibi biri çekiyor kendine doğru yatak odama gidemiyorum bağırıyorum eşim duymuyor çok kötü ya uyku haram oldu resmen aynı rüyayı görme korkusuyla uyumuyorum. Bu gece kuran koycam baş ucuma öle uyucam inşallah bidaha olmaz.normalde çok rüya görmem sık sık bu tarz bişey hiç yaşamadım

O kadar kötü karışık ki anlatamam evimin odalarında uçuyorum ve gerçek gibi biri çekiyor kendine doğru yatak odama gidemiyorum bağırıyorum eşim duymuyor çok kötü ya uyku haram oldu resmen aynı rüyayı görme korkusuyla uyumuyorum. Bu gece kuran koycam baş ucuma öle uyucam inşallah bidaha olmaz.normalde çok rüya görmem sık sık bu tarz bişey hiç yaşamadım
Sen bi gebelik testi yap bence😂😂😂

Canım gebelikte olur diyolar ama ben oğlumda da ilk gebeliğimde de hiç kötü rüya görmemiştim sadece bir kere oğlumun yüzünü cok kötü görmüştüm rüyamda onda cok etkilenmiştim 😔ama galiba gebelikte ki hormonlar dan dolayı görülebiliyormuş böyle rüyalar
Bilmiyorum ki canım son üç gece ızdırap oldu resmen bana eskiden sübyan muskasi falan yapılıyor Muş eğer bu ay hamileysem inancam gerçekten bu tarz şeylere

X