Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım valla umut beslemiyorum ya belli olmuyor yine çok.. kan testi negatif çıkarsa daha çok yıkılıcam şimdi adet günümü beklicem paşa paşa
Kuzum benim A
ayyyy doğum takvimi eklememiş ya değil sandım. Hadi bakalım ben 30 Ağustosu bekl,iyorum. Ahanda yine geldi ağrı. Alt karın kasık ağrısı bu sağlı sollu yumurta ağrısı değil.
Ben de 30 Ağustos 😥😥

Kızlar sormak istediğim bir şey var. Hepimiz gebelik hazırlığındayız belki başına gelen veya duyan vardır. Eşimin 1 sene öncesine ait meslek alımıyla ilgili muayene raporlarına baktık.Varikosel diye bir hastalık var. Araştırdık.Dereceleri varmış. İleriki aşamada olunca kısırlık yapıyormuş fakat eşim ileriki aşama değil. Tedavisi de küçük bi operasyonmuş. Şimdi sormak istediğim böyle bir hastalığa şahit olan fakat gebe kalan var mı? (Erkeklerin bir kısmı bunu yaşarmış bu arada)
Canım milyonda bir ihtimal Bile vermemiş doktor ve arkadaş bu şekilde Buna rağmen hamile kalmış.Hatta hiç düşünmedikleri bir anda sürpriz olmuştu bu gebelik. Bu bir hastalık değil spermin geçtiği damarda daralma oluyor sperm kafasız çıkıyor ve yumurtayı çatlatamıyor. Operasyonu çok kolay ve kısa. İçini ferah tut ama operasyon olsa iyi olur gibi 😘

Canım milyonda bir ihtimal Bile vermemiş doktor ve arkadaş bu şekilde Buna rağmen hamile kalmış.Hatta hiç düşünmedikleri bir anda sürpriz olmuştu bu gebelik. Bu bir hastalık değil spermin geçtiği damarda daralma oluyor sperm kafasız çıkıyor ve yumurtayı çatlatamıyor. Operasyonu çok kolay ve kısa. İçini ferah tut ama operasyon olsa iyi olur gibi 😘
Yaa içim rahatladı çok teşekkür ederim. Peki hamile kalan arkadaşın eşi operasyon geçirmiş mı?

X