Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım yarın bidaha yapıcam test koyulaşmaya varsa adet in geçmesini beklicem kan testi için
Yaa inşallah kopkoyu bi çizgi görürüz en kısa zamanda. Hem adetine daha varken böyle çıkıyorsa adet günü net görücez demekki inşallah Canım kaç zamandır deniyordunuz

Yaa inşallah kopkoyu bi çizgi görürüz en kısa zamanda. Hem adetine daha varken böyle çıkıyorsa adet günü net görücez demekki inşallah Canım kaç zamandır deniyordunuz
Canım ben geçen 15 haziranda düşük yaptım 6 haftalık o hamileliğimde ilk deneme de olmuştu 2 kez birliktelik olmuştu. Yani ben hiç adet görmedim tabi ovülasyon testiyle takip ettim haziran 28 de pik gördüm yani sanıyorum yumurtlamanın 10.günü oluyor testte de böyle çıktı işte dün ovülasyon testi yapmıştım öğlen t çizgisinin koyulaştığını gördüm akşamda gebelik testi yaptım normal olanlardan çok çok silik Bi çizgi gördüm varla yok arası hayırlısı olur inş

Canım kaybın için üzüldüm ama Allah nasip etti sanırım hemen kesinleşsin inşallah belirtileri konuşuruz

Bende ilk defa gordum ama 2017 yilinda bir konu acmislar bende denedim
Hmmm.. testlerde sadece idrar ile deneyin diye yazı oluyor muhakkak. Kanınızı oraya damlattığınız için kırmızı çizgide kamufle olmuştur yüksek ihtimal. Kaç gün geçti adetiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…