Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hayırlısı olsun ne kadar üzülme desem de insanın içi burkuluyor.. Adet olmadın gerçi bekle bakalım ya..İnşallah tez zamanda hamile kalırız Evlat yokluğuyla imtihan etmesin bizi Allah
ne kadar üzülmücem desemde üzüldüm valla eğer bu ay da olmazsa kaşıntılarım için tedaviyi erteliyodum onun tedavisine başlıcam bebeği bir ay ertelicem hem kafam rahatlar.çünkü kaşındıkça ilaç içsem mi acaba hamile miyim bir şey olur mu diye düşünüp duruyorum

Bahar alerjisi ya da güneş alerjisi gibi bir şey mi canım kaşıntın neden oluyor

Gebelikte alttakini silik gördüm canım.

Ovulasyon da yumurtlama olmuş sanirim. Koyulasip tekrar siliklesmesi yumurtlamanin gerceklesmis oldugunu söylüyor yanilmiyorsm. Koyu günler önemli günler haftasonuna bir şey kalmadı, değerlendirin iyne de

Daha adet olmamışsın hemen ümitsizliğe kapılma. Ayrıca sağlık bebekten önemli. Eğer bir rahatsızlığın varsa, önce kendinle ilgilen canim, ihmal etme, basit bir kaşıntı olsa dahi ve üzülme

biraz gaza geldim sanırım hemen ilk denemede olcak diye düşündüm o yüzden çok canım sıkıldı sanırım.
daha regl olmadım ama hala kendimi hamile gibi hissetmiyorum sanırım değilim.
doğru diyosun sağlık önemli çok erteledim kendi hatam sonrada bebek için acele ettim sanırım bu bi işaret önce kendimi toparlamalıyım

yok canım kurdeşen hastalığım tekrarladı yıllar sonra 7 8 aydır çekiyorum geçmedi alerji ilaçlarıyla bu ay hamile değilsem kortizona başlamayı düşünüyorum
Anladım canım çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşirsin.. Zordur bilirim kaşıntı geçen sene bende su çiçeği atlattım eşek kadarken kaşınmadan durmak çok zor Allah yardımcın olsun

Kızlar birşey sorucam ben normalde 24-25 günde bir adet oluyordum geçen ay 21 gün sonra adet olmuştum bu ay gene 24 gün de olucam dimi normalim o çünkü.. Eğer 21 olursa gecikmiş oluyorum bu ay kafam karıştı

canım bu ay hepimizin hesaplar şaştı vucütlar noluyo dedi
geçen ay belki erken gelmiştir arada olabiliyo bende 26 27 günde falan oluyorum geçen ay 24 günde olmuştum bu ay şu anda 24.gün bakalım

@

ya sorma bende kararsızım bide bu ay hamile değilsem önümüzdeki ay hamile kalırsam çocuğun ikizler burcu olma ihtimali var ve ben istemiyorum o burçtan olmasını
Ahahahaha bu gidisle son aylari yaz ayina getircez ne guzel baharda dogururum yaza kadar bebis ele avuca gelir diyordum hayaller hayatlar işte

ManyakPrenses bende istiyorum 9 aydır deniyoruz olmuyor bu ay farklı bir doktora başladık ikimizede ocean balance vitaminini verdi ve bana trisequens isimli ilacı başlattı dün başladık ilaca bu ilacı kullanan arkadaşlarım bana yorum yapabilir mi acaba

Ahahahaha bu gidisle son aylari yaz ayina getircez ne guzel baharda dogururum yaza kadar bebis ele avuca gelir diyordum hayaller hayatlar işte
benim oğlum ekim doğumlu aslında çok rahat oldu doğumdan sonra ne soğuktu ne sıcaktı,hem yaz gelene kadar 8-9aylık olmuştu denize falan sokabildim.tek kötü tarafı emeklemeye başladığında yaz aylarıydı dizlik takmak zorunda kaldık :) ikinciyi farklı deneyelim dedik ama nasip bakalım

Hayırlısı kuzum son 1 senin degil mi insallah gelmez kırmızılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…