Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne zamandır istiyosun canm kac yasındasın kac yıllık evlisin ve herhangi problemin var mı? Ne cok soru sorduummmm kız
24 yaşındayım iki yıllık evliyim ilk evlendiğimde bi düşük yaptım ondan sonra psikolojik olarak çok etkilenip korunmaya başladık şimdi bir yıldır istiyoruz neredeyse ama çok düzenli takip edemiyorum yumurtlama vs.. En son virüsten önce doktora gittim genel bi test yaptırdım orda her şey normaldi sadece d vitamini düşüktü vitamine başladım.. Bu arada normaldi dediğim yine testi burda konu açıp arkadaşlara yorumlatmştım doktora götüremedm virüsten dolayı

Tekrar koyar mısn testin fotosnu canm bende bakmak isterm

Evet canım bende bi çok şey denedim geçtiğimiz aylarda
bu ay çakşırı denedik çok şükür Rabbime nasip oldu ❤ inşallah sizlere de vesile olur

Ben adet bitiminden 1 gün önce içmeye başladım eşimle beraber içtik
Ovulasyon testi de yaptığum için yumurtlamayı görünce bıraktım 10 gün içmiş oldum eşim de 14 gün içip bıraktı

Tabiii ki canlarım ne demek çok yardımcı olmak isterim hemde
İnşallah şifa vesile olur sizede

Biz mecitefendi kullandık
Adet bitiminden 1 gün öncesinde içmeye başladık
Bir çay bardağının çeyreğine çakşır suyu geri kalanı normal su olarak içtik
Ben yumurtlamayı görünce bıraktım 10 gün içmiş oldum
Eşimde 14 gün içip buraktı

Bunun yanında normal hakmar marketten keçiboynuzu özü de almıştık ondan da yedik
Her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı keçiboynuzu özü
Bir çay bardağı da sulandırarak çakşır içtik

Ben her gün 2 3 tane kuru incir tükettim

İnşallah sizlerede vesile olurr ben bunların yanında manevi bir çok şey daha yaptım
İnanım hangisi vesile oldu bilmiyorum
Ama çok inandım Rabbime güvendim
Sizlerde asla umutsuz olmayın
Olacak inşallah diyin hep
Asla olumsuz düşünce gelmesin aklınıza

Biz 5 ay önce doktora gittik tahlil verdik ama ben gösteremedim sonuçlarımı üstüne korona da girince kaldı
Eşimin sayısı 9 milyon çıktı
Doktor belki aşılama olursunuz demişti
Bu ay tekrar randevu alacaktık çok şükür nasip oldu inşallah sağlıkla devam eder dualarınızı beklerim ❤❤

Rabbim sizede en kısa sürede nasip etsin

Canım gebelik nasıl gidiyor. Kalp atışlarını duydunuzmu

Bende aldım canım aktardan bugün. Farklı bi marka mecitefendi yok mu dedim onun amcasının oglu buda dedi neyse aldım bide coban cökerten aldım oda cok iyiymis

Selam herkese,
Biz de 2 aydır deniyoruz adetim 7 temmuz. ufaktan bazı belirtiler var ama adet belirtisi olabilir diye pek heyecan yapmak istemiyorum. geçen ay da bazı belirtiler başlayınca heyecanlanmıştık. Ama olmadı kısmet bakalım 7 temmuzu bekliyorum artık :)
Allah herkese nasip eylesin insallah

slm kizlar, benim bat 20temmuz tabi adet olursam. pco var kafasina gore geliyor adetim. haziran ayinda tarlusal icip oyle söktürmüstüm. insallah hamile kalirim bu ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…