Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben böbetçi eczaneye gittim lekelemmem olduğu için ve progestan hapı aldım kanamayı durdurmak için ve varsa tutunsun diye. Dr gidemedim çünkü. Ama eczacı önce erken gebelik testi yap dedi zaten aldım. Ben yinede içtim bi tane ilaç. Dr gitsemde verecekti zaten lekelenmem var diye napayım önlem aldım işte kendimce🤷🏼‍♀️
Progestan iyi gelir ama baş dinmesi yapabilir eger kullandiysaniz kanamaniz nasil azalma durma var mi?

Ya pinkye çok üzüldüm 🙁 Rabbim kimsenin gebeliğini böyle sonuclandirmasin değer düşüktü yeni öğrenmişti 8lik çıkan bir kan değeri için kürtaj nasıl yapılıyor :KK43: Bilmediğim için anlamlandıramıyorum kaç haftalık oluyor 8 çıkınca 🙁

Ya pinkye çok üzüldüm 🙁 Rabbim kimsenin gebeliğini böyle sonuclandirmasin değer düşüktü yeni öğrenmişti 8lik çıkan bir kan değeri için kürtaj nasıl yapılıyor :KK43: Bilmediğim için anlamlandıramıyorum kaç haftalık oluyor 8 çıkınca 🙁
Evet bir müjdeli haberi duyduk birdr kürtaj olduğunu... Çok kötü bu psikolojiyi ben de yaşadım. Çok zor. Onu çok iyi anlıyorum. Sanırım 4 haftalık falan oluyor

Kızlar günaydın. Ben hep ovulasyonda belli ediyor mu diye merak ediyordum. Bu ara kan aldırma sürecinde olduğum için gidene kadar kaygım zirve. Bende evde çok var diye yapıyorum. Size de fikir olsun diye paylaşmak istedim. Sırayla Çarşamba, perşembe, cuma ve pazar sonuçlarımı atıyorum. Adet günüm bugündü normalde pazar yani. Sadece ilk resimde gebelik testi var yanında
3C371078-5899-47D5-AADB-2A9B2A8B1EF1.jpeg
1F0CBE92-4FDB-4200-92F9-BB441BA04BF0.jpeg
D31FA9CD-CCB9-406E-B43C-9D5A6093978F.jpeg
C7E7BB3D-67FD-4883-96A0-EFD60926E9FB.jpeg

Kızlar günaydın. Ben hep ovulasyonda belli ediyor mu diye merak ediyordum. Bu ara kan aldırma sürecinde olduğum için gidene kadar kaygım zirve. Bende evde çok var diye yapıyorum. Size de fikir olsun diye paylaşmak istedim. Sırayla Çarşamba, perşembe, cuma ve pazar sonuçlarımı atıyorum. Adet günüm bugündü normalde pazar yani. Sadece ilk resimde gebelik testi var yanındaEki Görüntüle 2667827 Eki Görüntüle 2667828 Eki Görüntüle 2667829 Eki Görüntüle 2667830
Canım tebrik ederim ben orda silik çizgiyi görüyorum 😍 erken gebelik testimi bu yaptığın 😊

Kist gebeliğe engel değildir ben öle biliyorum canım yinede yanıltıcı olmak istemem ama öle duymuştum
Sağda çikolata solda dermoid kist doktorum da çocuk önerdi sezeryanli olduğum için operasyon sırasında dermoidi de alalim dedi bakalım hayırlısı inşallah canım önceki gebeliklerimde ilk ayda hamile kalmıştım bunda biraz tedirginim açıkçası

X