Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım içime kurt düştü gittim predictor aldım bir tane de😂😂
Ay iyi yaptın canımm o en iyisi :halay: Valla bilemiyorum belirtim yok diyodum şimdi üst üste bişeyler oluyor hadi inşallah dediğin gibi hamileyimdir. Bende erken gebelik testi alıcam yarın sabah yapıcam ama çıkmıcakmış gibi bi his var içimde.. Kaset tipinde en azından silik görseydim rahatlıcaktım ama oda yok:işsiz:

Ay iyi yaptın canımm o en iyisi :halay: Valla bilemiyorum belirtim yok diyodum şimdi üst üste bişeyler oluyor hadi inşallah dediğin gibi hamileyimdir. Bende erken gebelik testi alıcam yarın sabah yapıcam ama çıkmıcakmış gibi bi his var içimde.. Kaset tipinde en azından silik görseydim rahatlıcaktım ama oda yok:işsiz:
Yenidir ondan çıkmıyordur onda kuzum ama sonuc negatif olsa bile moral bozmak yok👍👍

Kızlar bu miratech testinin doğruluğu ne kadar güvenilirdir ya bir sürü yorum okudum hatalı diyen çok kişi var ama doğru diyen de var kafam karıştı valla yarın cift cizgi görup hamile degilsem baya üzülürüm valla
Canim miratech gayet guzel sonuc veriyor canim bak sana atayim 12 gun sonra cikarmisti yumurtlmdan yanlis sonuc cikanlar kimyasal gecirmis olabilir IMG_20200101_144732.jpg

Canım valla çalışıyorum gerçi işim masa başı oturuyorum hep inşallah bişey olmaz bakalım
Aynen dikkat et teste çok erken daha bence hemen yapma bikacgun sonra yap negatif görünce stres yaparsın bebek varsada stres iyi değil çünkü inşallah gelmiştir minnoş sana haber veriyordur o lekelerle 🙏❤️

Canim miratech gayet guzel sonuc veriyor canim bak sana atayim 12 gun sonra cikarmisti yumurtlmdan yanlis sonuc cikanlar kimyasal gecirmis olabilir Eki Görüntüle 2666614
Olabilir tabiki belkide bana denk gelen test bozuktu bilemem hepsi hatalı sonuç verecek diye bişey yok sonuçta bazıları da çok memnun olduğunu söylüyor bu markadan

Ya işte lekelenmeyle başladı göğüslerim şiş ve ağrılı şimdide uçları yanıyo ve sabah cırcır olmuşum bunlar var canım :KK70:
bende kendimi dinlesem neler çıkarcam:KK70:
mesela öğlenden beri ara ara midem bulanıyo,arada karnım ağrıyo ve hafif baş dönmesi oluyo.ama biliyorumki bunlar üşütmekten oluyo baş dönmeside sıcaktan :KK70: yada....

Kızlar hastaneden geldim. Ön çapraz bağlarda yırtık ve menisküs yırtılması çıktı. Ödem de var sağ bacak pert yani.

X