Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ben bı tuaf adet görüyorum normalde ikinci günü şakır şakır kanama olmam lazım ama yok çok az rengi normalde açık kırmızı olur bu koyu kırmızı az önce vcye gittim ped temiz sildikce çok az var affedersiniz böle yazıyorum kusura bakmayın zaten günümden nerdeyse on gün önce oldm bu ayki adeti yani anormal bişey mi var acaba böle bişey yaşadığınız yada duyduğunuz oldumu
Canim ben geçen ay 8 gün erken oldum ilk kez böyle bisey basima geldi adet bitimi doktora gittim ve kist olduğunu öğrendim sende ihmal etme bence bi dok
Kizlar ben bı tuaf adet görüyorum normalde ikinci günü şakır şakır kanama olmam lazım ama yok çok az rengi normalde açık kırmızı olur bu koyu kırmızı az önce vcye gittim ped temiz sildikce çok az var affedersiniz böle yazıyorum kusura bakmayın zaten günümden nerdeyse on gün önce oldm bu ayki adeti yani anormal bişey mi var acaba böle bişey yaşadığınız yada duyduğunuz oldumu
Canım geçen ay tıpkı senin gibi başladı 8 gün erken oldum daha önce hiç şaşmazdı günüm regl bitisi doktora gittim kistim olduğunu öğrendim sende ihmal etme bence bi doktora git

Canım normalde olmam gereken tarih ayın 29 uydu daha var yani dün afedersin sulu kahve şeklinde başladı sonra koyu kırmızı renge çevirdi dünden beri toplasan iki ped anca dolardı ama ben normalde yoğun kanama yaşarım çok çok az geliyor ağrı hiç yok normalde ağrı olur dün leke gelmeden önce sadece ağrım oldu bidaha olmadı diğer aylarki gibi değil yani sanki yarın hiç gelmicek gibi az ilk defa böle bişey yaşıyorum
Yaa aynı zamanlarda yaşıyoruz benim daha az tabii senin anlattığın gibi gelmedi sadece peçeteye silince geldi 2 kere pembe akıntı inşallah yerleşmedir🥰

Canim ben geçen ay 8 gün erken oldum ilk kez böyle bisey basima geldi adet bitimi doktora gittim ve kist olduğunu öğrendim sende ihmal etme bence bi dok
Canım geçen ay tıpkı senin gibi başladı 8 gün erken oldum daha önce hiç şaşmazdı günüm regl bitisi doktora gittim kistim olduğunu öğrendim sende ihmal etme bence bi doktora git
Olabilir canım inşallah kist yoktur bikac gün daha bekleyip gidicem

Yaa aynı zamanlarda yaşıyoruz benim daha az tabii senin anlattığın gibi gelmedi sadece peçeteye silince geldi 2 kere pembe akıntı inşallah yerleşmedir🥰
Prensesim pembe akıntım olsa kesin yerleşme derdim çünkü normali böle oluyor yerleşmenin zaten benimki adet desen değil yerleşme desen oda değil 🤣🤣oynatmaya az kaldı canım inşallah seninki yerleşme dir

Ne kusuru canım tşk ederim ilgilendiğin için avulasyon testi kullanmadım 1 i son âdet tarihimdi uygulama 15 i yumurtlama yi gösteriyordu biz çok düzenli ilişkm oldu bir hafta boyunca normalde adet döneminde çok ağrı yaşarım yumurtlamam yeni bitti derken pat diye lekelenme başladı
Ozaman sen yerlesme yasiyorsun canim ates olcer varmi bi olc sene normal dereceni biliyormusun bilmiyorum ama merak ettim bu kadar erken regli gelmez diye dusunuyorum yoksa bazi insanlar erken gec olur o yuzden

Seni etkilemis gibi olacagim ama bence sen kan ver lekelenmen bitince yerlesme yasiyor olman yuksek dollenme erken olmustur ates yuksek cikmis
İnşallah canım o kadar sevinirdimki anlatamam çok araştırdım bugün yerleşme kanaması nasıl diye çoğu insan leke şeklinde olmuş benim koyu kırmızı olduğu için umud baglamadm aslında yinede Allahtan umid kesilmez üstüne ezan geldi🙏🙏 İnşallah bebeğim gelmiştir benimde😔😔

X