Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya işte geçen demiştim ya kuzum yaş mayo ile oturdum diye acısı çıktı herhalde. Annem var ya bana bir bağırdı. Şok oldu kadıncağız. Ben de bir utandım. 27 yaşında kadın altına mı işer ya 🥺
Olurmu öle şey canım hastalık bu ayıbı olmaz bunun boşver takılma annene sen benim annemde öle olur olmadık şeylere azarlar beni 😊biz hala onların minik kizlariyiz öle düşün usutmussun sen canım ihmal etme

Olurmu öle şey canım hastalık bu ayıbı olmaz bunun boşver takılma annene sen benim annemde öle olur olmadık şeylere azarlar beni 😊biz hala onların minik kizlariyiz öle düşün usutmussun sen canım ihmal etme
Bu arada kuzenime sordum hamile kaldıysan olabilir öyle ben hamileyken 2-3 kere altıma işedim dedi

Benim gördüğümü sizde görüyor musunuz 2. Cizgi silik veee 5dk icinde cikti ama cok belirgin değil siz ne diyorsunuz?? Heyecanlandim valla

Eklentiler

• 20200722_182423.jpg
    20200722_182423.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 43
  • 20200722_182357.jpg
    20200722_182357.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 48
Kürün Faydaları; Adet döngüsünü ve yumurtlamayı düzene sokuyor, yumurtanın olgunlaşmasını sağlıyor ve erkek için de sperm kalitesini ve hareketliliğini arttırıyor. Benim bildiklerim böyle :KK16:
Aynen katılıorum adeti düzene sokuo cok faydalı herşeye. Kızlar kesin deneyin bu karışımı

X