Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ayyy en zoru bu dönem işte hayırlı haberlerin gelsin kuzum

İlk yumurtlama pik gordugum gün ve ertesi gün
Uygulamalar yumurtlamaya göre değil, geçmiş verilerin ortalamasına göre tarih veriyor. Yumurtlamana göre 8 günün var bata. Neyse bu sıralar ağrıların olabilir, inşallah yerleşme belirtileridir onlar

Kızlar dünkü testim ve bugün ki testim. Acaba çatlama oldu mu? Yine baya koyu çünkü. Daha da ovulasyon yok elimde M Mavimiresl M MiuLego bu akşamı da degerlendireyim mi yoksa yarın akşamı mı degerlendirsem? Birde dün ilk kez yumurta akı gibi şeffaf yogun uzayan bir akıntı geldi. Hemde baya baya. Dün ve bugün de sol kasığımda batmalar ve alt karnımda ağrı var. İlk kez bu kadar net hissettim yumurtlamayı. Bide bu durumda adet tarihim sarkacak dimi ya

Eklentiler

• IMG_20220622_114705.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 16560019450924246098350189470513.jpg
    176,7 KB · Görüntüleme: 25
Yerleşme kanamasında idrarda yanma yaşayan var mı oeceteye silince hafif pembelik var ama idrarda hafif yanma da var bilemedim

Amin kuzum inşallah tez zamanda gelir bebeğin

Merhaba kizlar bu ay femera kullandim adetin 5.gunu basladim gunde 2 defa toplam 5gun kullandim. Pazarteesi ozel doktora gittim yumurtalarin buyumemis dedi hic icime sinmedi doktor ayni gun baska doktora gittim yine ozele oda 1 yumurtan var 19 mm catlatma ignesine gerek yok adet olursan tekrar gel dedi. Ben kendim alip kullandim femerayi da. Ya insallah en hayırlısıyla olur cunku her doktora gidisimde cok heyecanlanip panik oluyorm

Canım benim de bu ay aynı böyle oldu. Ben bu iki günü yumurtlama kabuk ettim. Ertesi gün epeeey açılmıştı rengi. Yani bugün de yarın da değerlendirsen çok iyi olur ama gücün yoksa bence yarın değerlendir. Çatlama daha yeni başlıyor. Keşke yarın sabah ya da öğlen değerlendirebilsen

Sanırım öyle bir şey yaa baktım da simdi onun içinde erkenmis döllenmeden 10 gün sonra oluyor yazılmış benim daha 3-4 günlük bişey
Sistit de olabilir allah korusun tabi. Acısı yanması artarsa sistit olabilir. Sıcak tut ayaklarını falan

Gündüz imkansız ya o zaman bu aksam ve yarın akşamı da degerlendireyim, bir kaç gün ayrılık bize iyi geldi hahshshs ama ağrılarım var çatlama başladı doye düşünüyorum bakalım bu sefer inşallah tutar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…