Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Aşkım sen sal gitsin elinden geleni yaptin sonucta için rahat emek verdin bundan sonrasi takdiri ilahi.
Anca bayram da gideriz 3 gün oda yorucu oluyor uzak yere gitmek vs git gele değmiyor yakin yerlere kacamak yapiyoruz genelde.

Ben kapaliyim normalde gidecegim yer muhafazakar otel olmasi gerekli ve Miraç ı yetiskin sayiyolar 11 yaş Eslem Mira da 8 yasinda yarim ucret aliyolar. Otelde 5-6 gün kalsak normal bi araba fiyatinin yarısı cikiyor hatta bizim oğlan 1.36 boyu var birazda zayıf yetiskin ucret alıyorlar ya diyoruz ki resmini mi cekip atsak onlara inanirlarmi
Zaten yarim saat sonra bizim Deniz 15 dkka ötem havuz. Annemlerin sitesindede havuz var cok isterlerse buyursun yüzsünler benim niyetim doğu turu yada karadeniz. Kafami yormadan vucudumu yormadan kalabalik olmayan yerlerde dinlenesim var.

Gerçekten çok haklısın benim vucudum vitamin fıskırıyo cocuk olsa bilim insanı cıkıcak resmen gene gelen giden yok 1 senedir hele annelerimiz masallah habire doğurdular biz bir türlü kalamıyoruz

aynen öyle salıcam gidecek valla, biz de bayramda gidiyoruz tatile. karadeniz turu ben de çok istiyorum inşallah gidebiliriz çocuklara da dediğin gibi havuz yeter onlar her türlü eğleniyor

Gerçekten çok haklısın benim vucudum vitamin fıskırıyo cocuk olsa bilim insanı cıkıcak resmen gene gelen giden yok 1 senedir hele annelerimiz masallah habire doğurdular biz bir türlü kalamıyoruz
ya evet ben bunu anlamıyorum anlayamayacağım da. suriyeliler de öyle mesela. görüyorum hepsinde 5 tane çocuk, kucakta bebek mutlaka. ya ne ara seviştiniz nasıl oluyor patır patır yok almıyo kafam

Eki Görüntüle 3088387 İlk defa ovulasyon testi deniyorum. Galiba bugün pik olmuş görünüyor bugünden sonra kaç günü değerlendirmem gerekiyor yardım edebilir misiniz
Bugün de dahil 3 günü değerlendirmek gerekiyor canim. Güzel bir pik olmuş.

Bende 2 aydır yapiyorum. Geçen ay bu koyulukta pik hiç görmedim, bugün de daha açığını girdum. Benim de koyulaşır insallah

Eklentiler

• IMG_20220623_121257.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 25
aynen öyle salıcam gidecek valla, biz de bayramda gidiyoruz tatile. karadeniz turu ben de çok istiyorum inşallah gidebiliriz çocuklara da dediğin gibi havuz yeter onlar her türlü eğleniyor
Yaz okuluna verdim onlari zaten yuzme kursu da var bence yeter onlara. Benim zaten enerjim yok bu ara eskisi gibi degilim gezmek istemiyorum

Belkide olmazsin yaa
Bebeğim olsun valla, zamanından sonra gelen gebelik korkutuyor beni. Daha önce aynısı olup da dış gebelik olduğu için ben regl olmayı tercih ediyorum. Öyle reglim ya da yumurtlamam düzensiz değil ki geç döllenme olsun.. bu ay da doktora gidemicem heralde. Hafta sonuna denk gelirse 3.gün, yalan olur

Oyy ne cok ugrasiyoruz yaa. Benimde simdi yine akintim gecti dedim basladi hissediyorum islaniyorum

Senin iki tane vardı dimi çocuğun. Ondan sana batmıyordur söyledikleri. Benim çocuğum yok yani iyi niyetle bile söyleseler ben artık yanlış anlıyorum bana batıyor.

Senin iki tane vardı dimi çocuğun. Ondan sana batmıyordur söyledikleri. Benim çocuğum yok yani iyi niyetle bile söyleseler ben artık yanlış anlıyorum bana batıyor.
Olabilir kuzum. Cok haklısın.

Ailenin en küçük üyesi olacagi icin merakli bi bekleyis var bizimkilerde. İnsallah herkesin gönlüne göre olur Rabbim bizlere nasip eder. Bide benim eşimin ailesi cok seviyor cocuklari. Onlara kalsa 4. Bile yap diyolar 3 olduda 4 kaldi

Benide yazın bat 6 temmuz bizden bir halt olmaz ama sen genede ekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…