Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Günaydın tatlıkıslar :) Benim adetim bu sabah geldi,Yarın bekliyordum, Yasmin kullanırken ki döngümden 1 gün önce gelmiş oldu:) 1 gün geri kaya kaya benim döngüme gelecek sanırım :) 21 de bir oluyorum normalde 27 de bir oldum bu ay , Yasminsiz ilk ay tamamlandı, bolca acı ağrı ve gözyaşıyla

Eki Görüntüle 3088115 kızlar merhaba ovulasyon testlerim bu şekilde 10.günden itibaren yapmaya başladım bugün adetimin 18. Günü tam ikiside aynı koyulukta olmuyor sanki
Kuzum lh da cok dalgalanmalar var sivi alimina dikkat ettinmi? Bide bunlari yaptiktan 15 dkka sonra resimle tarih yazip daha net gormemizi saglar toplu sekilde degilde, çünkü idrar bozuyor testi net anlasilmiyor. Sen erken yumurtlama görmüş olabilirsin döngü günün kac gun

Arkadaşlar aranızda yeniyim;ben 28bir adet oluyorum ovalosyon testinle yumurtlama gününü takip ettim 16.gün yumurtlamayı gördüm öncesini ve sonrasını değerlendirdik ve gebelik testi için 15 beklemem gerekiyormus dün test yapıcaktım lekelenme başladı gebelik varmidir kac gune gecer ağrı oluyo yardımcı olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…