Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzum lh da cok dalgalanmalar var sivi alimina dikkat ettinmi? Bide bunlari yaptiktan 15 dkka sonra resimle tarih yazip daha net gormemizi saglar toplu sekilde degilde, çünkü idrar bozuyor testi net anlasilmiyor. Sen erken yumurtlama görmüş olabilirsin döngü günün kac gun
sıvı alımına dikkat etmeye çalıştım canım döngülerim düzenlidir genelde 30 günde bir adet oluyorum.14-16. günlerde görürdüm yumurtlamayı 3 aydır testlerle takip ediyorum zaten ilk defa bu ay böyle oldu anlayamadım bende

Niyet- hastaneye gidip beta ve amh degerine baktirmak😂 Bahane- Eşim seni kontrole götüreyim 😂😂 sizce ben bugun erken gebelik testi yapmismiyimdir yumurtlama 7. Gün S sultansultan90 @Veziir @venevv ve diger yol arkadaslarim
Ama şimdi oraya kadar gitmişken bir de ben kan vermeyeyim mi 🤣🤣 ama işin aslı gerçekten eşimin kontrolü daha çok önce söylemiştim hatırlarsan geçen yıl kolon kanseri atlattı 3 ayda bir kontrole gidiyoruz.
İnsallah öyledir bitmeyen kasik agrisi 1 gün cok şiddetli. Hafif akinti 🤷🏼‍♀️
Ama akıntı kokusuzsa sıkıntı olmaz deniliyor genelde bebiştir o ya 🙏🏻🙏🏻 bebiş olsun.

Ama şimdi oraya kadar gitmişken bir de ben kan vermeyeyim mi 🤣🤣 ama işin aslı gerçekten eşimin kontrolü daha çok önce söylemiştim hatırlarsan geçen yıl kolon kanseri atlattı 3 ayda bir kontrole gidiyoruz.

Ama akıntı kokusuzsa sıkıntı olmaz deniliyor genelde bebiştir o ya 🙏🏻🙏🏻 bebiş olsun.
Geçmiş olsun kuzum inşallah eşinin kontrolü güzel sonuçlanır 🤲🏻 senin sonuçlar nasıl yüksek betalar geldi miiii 😍

Canim cok gecmis olsun atlatti gitti cok şükür 🤲 ben bebekle ilgili kontrole götürdün sandim. Nasil gecti kontrol bi sknti yok insallah dimi

Kokusuz kuzum akinti, bugun daha azaldi sanki suanlik oyle hissediyorum

Kızlar ya elimde bi tane ovulasyon testi kaldı. Onu bugün mü yapayım yarın mı sizce? Dün ovulasyon testim pozitifti benim yumurtlama hep 2 gün sürüyor. Bugün yapsam eğer yumurtlama varsa catlamayi goremicem. Yarın yapsam belli olmaz belki bugün çatlamış olur. Nasıl yapsam bilemedim 😂
Bence bugün yap canım çatlama olduysa görmüş olursun en azından

Sizce ben eşimi kontrole götürüyorum diye hazır hastaneye kadar gitmişken yumurtlamanın 4. Günü olmasına rağmen kendimde amh ve beta tahlili vermiş miyimdir. 🤭🤭🤭 M Mavimiresl S sultansultan90 @Veziir
Kız yokkkkk daha yeni yumurtan catladı ne betası🤣🤣🤣 töbe yarabbim bu bebe uzaylımı ışık hızında mı geliyo 🤣🤣 amh e da gerek yok bence vericeksen progesteron hormonuna baktır

Canim cok gecmis olsun atlatti gitti cok şükür 🤲 ben bebekle ilgili kontrole götürdün sandim. Nasil gecti kontrol bi sknti yok insallah dimi
Canım eşimin abisi hastanede yetkili biri biz tahlilleri ultrasonı çektiriyoruz sonuçları o gösteriyor doktora hastalıktan dolayı bi sıkıntı yok gibi ama sanırım ciğerlerinde yağlanma var 🤦🏻‍♀️ öğleden sonra öğrenecez bakalım
Kokusuz kuzum akinti, bugun daha azaldi sanki suanlik oyle hissediyorum
Kokusuzsa hiç korkma canım bende sürekli oluyor.
Çok yüksek değil ya yoktur inşallah kist falan dur kız 4. Günse daha çabalıyorlar 🤣🤣🤣
Canım ben kronik endometriozis hastasıyım maalesef 2 kez de ameliyat oldum o yüzden sık sık kontrol ettiriyorum 3 ay önce verdiğim tahlil de 19 çıkmıştı şimdi 31 olmuş. Değer 19 çıktığında 1 cm vardı yine
🤦🏻‍♀️

Yok yaa nerdeeee <2 böyle çıktı ama zaten yumurtlamanın 4. Günü bugün 🤣 ama sanırım çikolata kistim çıkmış olabilir ca125 31 çıkmış
Canım alla alla kendi kendine teşhis koyma 31 de bişey yok referans değeri 35 e kadar onun belki çatlamayan yumurtan kalmıstır veya yeni yumurtaların büyüyodur testin gayet normal

Kız yokkkkk daha yeni yumurtan catladı ne betası🤣🤣🤣 töbe yarabbim bu bebe uzaylımı ışık hızında mı geliyo 🤣🤣 amh e da gerek yok bence vericeksen progesteron hormonuna baktır
Kuzu benim amh sıkıntılı o yüzden eşim her kontrole gittiğinde bende amh ve ca125 batırıyorum. Kan vermişken beta ya da baktırim dedim ne yapayım 🤣🤣

Canım alla alla kendi kendine teşhis koyma 31 de bişey yok referans değeri 35 e kadar onun belki çatlamayan yumurtan kalmıstır veya yeni yumurtaların büyüyodur testin gayet normal
Canım ca125 in yumurtalarla ilgisi yokki onu çikolata kistini tespit etmek için yapıyorlar birde zaten aşılama yaptırdığımda 1 cm vardı o zaman 19 çıkmıştı

Canım ca125 in yumurtalarla ilgisi yokki onu çikolata kistini tespit etmek için yapıyorlar birde zaten aşılama yaptırdığımda 1 cm vardı o zaman 19 çıkmıştı
Canım bende yaptırdım o testi bak doktorun yanlıs mı teshis koyuyo napıyo ca125 benim 23 cıkmıstı referans aralığı 0-35 arası yüksek cıkarsa kistin oluyo yumurtayla ilgisi de olur çatlamayan yumurtada kist yapar ama testin normal bak hatta sana smdi ek koyuyorum bak ona benim 23 iken bile doktor bişe bile demedi düşün

Eklentiler

• 6A79C8E2-51A2-426F-81DD-C5495EE413B0.jpeg
    6A79C8E2-51A2-426F-81DD-C5495EE413B0.jpeg
    222,7 KB · Görüntüleme: 38
  • 0552B9D8-F1A5-45CD-BD1E-DCD47F578B11.jpeg
    0552B9D8-F1A5-45CD-BD1E-DCD47F578B11.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 32
IMG_20220623_121257.jpg

Kızlar geçen ay 17. Gün ancak bu kadar köyü kirmiziligi görmüştüm ve degerlendirdiklerimiz tutmadı.

Bu ay 14. Gün yani bugün bu kadar köyü gördüm. Tam da control çizgisi kadar köyü değil aslında yakın, bugün çatlama mi olmuş oluyor ? Daha da kirmizilasir mi acaba. Bugünü boş gececektik, değerlendirsek mi ?
IMG_20220623_121303.jpg

X