Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar çıktım dr dan o da sağlıklı olmadığını söyledi hcg bakalım düşme varsa kendin atarsın yoksa da müdahale ederiz dedi. Rahim filmi çekeceğini söyledi. Yarın sabah araştırma hastanesine gidip eşimle beraber test vereceğim düşük sebeplerine bakmak için inşallah olumsuz bir şey çıkmaz. Neler umdum neler geldi başıma hep hayırlısını istedim birini aldın bunu bağışla Allah’ım dedim ama bu da nasip olmadı. Hayırlısı Allah’tan canlarım M Mavimiresl @Mrs Electrical Engineer @Veziir @sumuhallebisi Ihlamurseven Ihlamurseven S sultansultan90 @Random3 Mucizemmm16 Mucizemmm16 G Gzmyts53 Q qwertyuop @ipti
Bu durumdan sağlıkla sıhhatle bir an önce kurtulursun inşallah. Bu olanda da vardır bizim göremediğimiz bir hayır
inşallah bir sorun yoktur ve tesadüfi böyle denk gelmiştir. Bir sorun yoksa da kafan rahatlamış olur tatilini yapıp yaz sonu kafan rahat denemelere yine başlarsın kendinş hiç üzme her şeyin en hayırlısı en güzeli olsun dualarım seninle ❤️🤍😘🌸🤲

Canım benim üzme kendini. Sağlıksızsa en başından yaşaman bir nebze daha iyi. Hem bu vesileyle genetik testlerine de bakacaklar, rahim filmi de çekecekler. Yani bundan sonrasında kafan rahat olur, her şeyden emin olursun. Allah sağlıkla nasip etsin kuzum 🙏
Amin tatlım çok sağol inşallah ferahlarız 🙏🏻

Bu durumdan sağlıkla sıhhatle bir an önce kurtulursun inşallah. Bu olanda da vardır bizim göremediğimiz bir hayır
inşallah bir sorun yoktur ve tesadüfi böyle denk gelmiştir. Bir sorun yoksa da kafan rahatlamış olur tatilini yapıp yaz sonu kafan rahat denemelere yine başlarsın kendinş hiç üzme her şeyin en hayırlısı en güzeli olsun dualarım seninle ❤️🤍😘🌸🤲
Amin canım güzel haberlerle dönmek nasip olsun 🙏🏻

Ben sabah kan verdim hala çıkmadı , çok umudum olmadan bekliyorum açıklanmadıkça merak ediyorum sadece :) çünkü erken veya kaset tüm testlerim negatif, agrılarım ve bulantılarım için verdim.

Kızlar bu eşimin sperm testi sonucu henüz gidip kağıdı almadım ama protokol numarasıyla böyle bir sonuç çıktı benim kocam kısır mı infertilite
15E7A7A2-ACD1-4671-BB38-0173E0020CC0.png

X