Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Sonunda evime geldimm 🐣 dün gece yumurta akı gibi akıntım oldu şaşırdım. Yumurtlamayı kaçırdım sanmıştım. Az önce ovulasyon yaptım sıvı alımına dikkat etmeden yarım saat önce su içmiştim. Böyle çıktı, döngünün 19. Günü bugün @miresl M MiuLego bu ay geç yumurtlama oldu sanırım
Harika 🤩 tam zamanı 😉

Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle 🤲 Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü
Ayy harika çok sevindim her şey yolunda gittiğine göre gelsin bizim minnoş 🥰

Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle 🤲 Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü
Bu ay bu topicte güzel haberler duyacağız inanıyorum 💞🐣💞🐣💞 sağlıkla gel minik!

Canım benim 5 gün sürüyor. 5. Gün son damlaları geliyor artık bir kaç damla belki. 6. Gün başlıyorum. Ben olsam lekelenme tamamen bittiğinde başlardım senin için 8. Gün yani
Tamamdır canım çok sağol ilk kez yumurtlama zamanı kollayacağım biraz stresliyim 😅

Siz folik asitten farklı olarak takviye alıyor musunuz?
Canım ben folik ve d vitamini alıyorum. Kan değerimde eskiden düşüktü çünkü d vitamini. Şimdi referans aralığına geldi ama düzenli içtiğim için.

Çok pahalı olması hergün multivitamin de içerdim açıkçası. Hamilelik için de değil rutin yaşam ve sağlık için

Hadi maşallah devamını mutlulukla yaşamak nasip olsun canım 🌺

Canım ben folik ve d vitamini alıyorum. Kan değerimde eskiden düşüktü çünkü d vitamini. Şimdi referans aralığına geldi ama düzenli içtiğim için.

Çok pahalı olması hergün multivitamin de içerdim açıkçası. Hamilelik için de değil rutin yaşam ve sağlık için
Kesinlikle takviye almak çok önemli 😍
Hiç stres yapma ya bence çok zevkli. En azından her testte çift çizgi çıkıyor çok hoşuma gidiyor😁
🐣 hcg testlerimize de nasip olsun sağlıkla aminnnn 🤲🏻

X