Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bugün doktor randevun vardı kaçta ki acaba? bitliKedi haber etmeyi unutma emi
Kızlar çıktım dr dan o da sağlıklı olmadığını söyledi hcg bakalım düşme varsa kendin atarsın yoksa da müdahale ederiz dedi. Rahim filmi çekeceğini söyledi. Yarın sabah araştırma hastanesine gidip eşimle beraber test vereceğim düşük sebeplerine bakmak için inşallah olumsuz bir şey çıkmaz. Neler umdum neler geldi başıma hep hayırlısını istedim birini aldın bunu bağışla Allah’ım dedim ama bu da nasip olmadı. Hayırlısı Allah’tan canlarım M Mavimiresl M Mrs Electrical Engineer Veziir hepsonradan Ihlamurseven S sultansultan90 R Random3 Mucizemmm16 G Gzmyts53 Q qwertyuop I ipti

Acısız ağrısız seni yormadan sonlanır inşallah canımcım. Gerçekten her zaman hayırlısını versin Allah, hayırlısını istemek o kadR önemli ki. Eminim güzel günler de gelecek yakında

Kuzum hic üzülme lütfen. Herseyin hayirlisi olsun kesinlikle bi test verin rahim filminide cektir ben bundan sonrası icin daha olumlu düşünüyorum çünkü daha önce de kürtajin oldu bi yerde bi sknti var belki ufak bi tedaviyle cozulecek bi durumdur

M Mavimiresl ağrıların ne durumda canom?
Kuzum cok yoğunum annemlerin evde tadilat var herseyi yeniliyorlar simdi girdim eve ihtiyaclari aldik bi sürü yer dolastik geldik. Sanirim idrar yolumlada ilgili bi durum olabilir dün aksam keyifsizdim baya sabahta bel agrisi ve kasık hassasiyetiyle uyandim. Ama suan daha iyiyim.

bitliKedi canım geçmiş olsun, nefes senin içinde olduğu sürece umut hep olsun canım benim, inan bana Rabbim zorluk veriyorsa sabredene mukafatını fazlasıyla veriyor. Geciktiriyorsa güzelleştirmek içindir inşallah... Senin için aklıma geldikçe dua edeceğim :*

Dun gece ve bugunu degerlendirdinmi kuzuuu

Yooo bebişten bence
Kolay gelsin kuzum çok da yorma kendini belki bebiş var

Kuzum umarım en acısız şekilde sonlanır herşeyden önce senin sağlıgın daha önemli tekrar olucak insallah sadece biraz ara ver gezin stres atın kendini hazır hissetiginde tekrardan baslarsın allah hayırlı saglıklı bebişler nasp etsin hepimize

Cok yorma kendini kuzucum

İnşallah öyle olur canım. Bu yazı nasipse tadını çıkarak geçireceğim. Allah evladımı bize bağışlasın. Nasipte varsa verir tekrar

Teşekkür ederim güzel düşüncelerin ve dileklerin için. Dualarınıza çokça talibim. Rabbimin vardır bir bildiği boynum kıldan ince. Sağlıkla tekrarı nasip olsun inşallah hepimize

Veren Allah alan Allah kuzum napalım. Vardır bu yaşadıklarımızda da bir hayır ne diyeyim sizlerden güzel haberler gelsin moral olsun bana iyi ki varsınız uzaktaki yol arkadaşlarım

Acısız ağrısız seni yormadan sonlanır inşallah canımcım. Gerçekten her zaman hayırlısını versin Allah, hayırlısını istemek o kadR önemli ki. Eminim güzel günler de gelecek yakında
Amin canım inşallah hepimize gelsin o güzelim günler unuttursun bu yaşananları

Canım benim üzme kendini. Sağlıksızsa en başından yaşaman bir nebze daha iyi. Hem bu vesileyle genetik testlerine de bakacaklar, rahim filmi de çekecekler. Yani bundan sonrasında kafan rahat olur, her şeyden emin olursun. Allah sağlıkla nasip etsin kuzum

Kuzum her şeyin hayırlısı eşinle testinizden de hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah Allah isteyen bekleyen bütün anne babalara hayırlı, sağlıklı bebekler versin. Umarım senin için en acısız şekilde sonlanır.

Veren Allah alan Allah kuzum napalım. Vardır bu yaşadıklarımızda da bir hayır ne diyeyim sizlerden güzel haberler gelsin moral olsun bana iyi ki varsınız uzaktaki yol arkadaşlarım
Kuzum iyiki varsin iyiki diger arkadaslarimizda var ben herseylerimi sizlerle paylaşıyorum ve inan kendim yasamis gibi sevinip, üzülüyorum yeri geldiginde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…