Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzum baya dusukmus yaa aşılama oneriyolar o durumda genelde
Ya biliyorum aslında ama şöyle

Bizde hereketi 3 bölüme değil 4 bölüme ayırmışlar. Bazı sonuçlar şöyle oluyor:

1. İleri hareketli sperm yüzdesi
2. Yerinde hareketli sperm yüzdesi
3. Hareketsiz sperm yüzdesi

Şimdi bizim bu birinciyi 2 parçada veriyo

1.
-hızlı ileri hereketli
-yavaş ileri hareketli
2. Yerinde hareketli
3. Hareketsiz diye.

1 in toplamı 40. sadece hızlı ileri 7, yavaş 33. Genelde sonuçlarda direkt 40 olarak bütünleşik yazıyo sanki. Öyle değil mi

Ya ben genel olarak üzülmüyorum aldigima ama simdi bende 2 cocuk var ya diyorum ki onlari 2-3 sefer cafe ye cikarirdim o paralarla cocuklar yer icerlerdi kızım çünkü cok sever disarda biseyler yemeği aslinda cocuklarida cikartiyorum surekli, daha fazla cikaririm gönülleri olur diye düşünüyorum 😅 yani vicdan yapıyorum 😅😅
Onlara Kardeş yapmak için harcıyosun parayı ama 😁 yatırım yapıyosun aslında😁

Kendi çalıştığım hastanede smear verdim çok basitmiş. Yumurtalıklar ve Rahim gayet iyi dedi. 7 ay gebelik için henüz erken 1 yıl dolunca detaylı bakılıyor dedi. Yalnız yumurtalık büyüklüğü vs. Hiçbir şey söylemiyor. Sizler hep yazıyorsunuz yok 15 mm yok 20 mm. Özele mi gidiyorsunuz devlette doktorlar bakmıyor sanırım :KK43:. Ben en iyisi iyi bir kadın doğumcu bulayım kendime ya.
Özele gidiyoruz genelde canım keske bir yıl deseydin detaylı baktırsaydın

1.
-hızlı ileri hereketli
-yavaş ileri hareketli
2. Yerinde hareketli
3. Hareketsiz diye.

1 in toplamı 40. sadece hızlı ileri 7, yavaş 33. Genelde sonuçlarda direkt 40 olarak bütünleşik yazıyo sanki. Öyle değil mi
1.
-hızlı ileri hereketli
-yavaş ileri hareketli
2. Yerinde hareketli
3. Hareketsiz diye.
Bizimkide bu sekilde normal gebelik düşük diyor aşılama daha sansli oluyor demisti yikama sonrasi degerleride önemli bizimki arttigi icin asilama sansi yuksek diyor

Eklentiler

• FAFD535E-7013-47B7-9363-27816DF37FDF.png
    FAFD535E-7013-47B7-9363-27816DF37FDF.png
    161,1 KB · Görüntüleme: 38
Özele gidiyoruz genelde canım keske bir yıl deseydin detaylı baktırsaydın
Ne bilim demedim öyle de. Sadece smear aldı. Birde rahme ve yumurtalıklara baktı 10 saniye anca bakmıştır gayet iyi dedi. Adet olunca da bazı kan testleri istedi. İnşallah olmam diyemedim :) neyse artık olmadı özele giderim daha sonra.

Bizimkide bu sekilde normal gebelik düşük diyor aşılama daha sansli oluyor demisti yikama sonrasi degerleride önemli bizimki arttigi icin asilama sansi yuksek diyor
Heh işte süzinki 3 parçalı test sonucu. Ama bilmiyorum benim gözlemledğim çoğu insanın zaten 40 larda değeri ve hamile kalıyolar. İnşallah bizim de böyle olur. Olmazsa ben kasımda gidicem zaten doktora bakalım o zaman aşılama falan yapar belki 😁 ama bu ay hsg var bende, eşim de birbuçul aydır takviye alıyor, bir de bu ay prefert jel kullandım hızlandırsın diye spermleri. İşe yarasa keşke😍

ucge ucge beybii napıyorsun görünmüyorsun 🐣
canım valla işteyim yoğun biraz okuyorum takipteyim ama yazamadım canım 🥰 doktorla görüştüm bugun smear testimde ascus çıkmıştı onun için cumartesi gidicem hpv ve kolposkopi yapılacak. bozuk doku varsa parça alıncakmış şimdide onun stresı sardı inşallah parça almaya gerek kalmaz . sizler neler yapıyorsunuz 😎

canım valla işteyim yoğun biraz okuyorum takipteyim ama yazamadım canım 🥰 doktorla görüştüm bugun smear testimde ascus çıkmıştı onun için cumartesi gidicem hpv ve kolposkopi yapılacak. bozuk doku varsa parça alıncakmış şimdide onun stresı sardı inşallah parça almaya gerek kalmaz . sizler neler yapıyorsunuz 😎
Dün regl oldum ben de onun hafif ağrısı var işteyim 😕 inşallah bir şey çıkmaz canım ki bence çıkmaz genelde ascus çıkıyormuş

Dün regl oldum ben de onun hafif ağrısı var işteyim 😕 inşallah bir şey çıkmaz canım ki bence çıkmaz genelde ascus çıkıyormuş
regl olduğumuzda izin istiyoruzzzzzzzzzzzzzzz :KK31::KK31::KK31:
inşallah cnaım ya doktorumda öyle söyledi ama kontrol etmekte fayda var diyerek testleri yaptırma kararı verdik bakalım cumartesi gideceğim canım. ben bu ay yokum zaten gebelik olmaz. büssürü ilaç doktor kullandım kocamı göremedim bile zaten :KK70:

regl olduğumuzda izin istiyoruzzzzzzzzzzzzzzz :KK31::KK31::KK31:
inşallah cnaım ya doktorumda öyle söyledi ama kontrol etmekte fayda var diyerek testleri yaptırma kararı verdik bakalım cumartesi gideceğim canım. ben bu ay yokum zaten gebelik olmaz. büssürü ilaç doktor kullandım kocamı göremedim bile zaten :KK70:
Ay nerde regl izni 😥 Bu ay derken haziran mı temmuz mu beybi 😅 kocanı gör kızz bal, pekmez, fındık ne bulursan yedir 🤣🤣🤣

Ay nerde regl izni 😥 Bu ay derken haziran mı temmuz mu beybi 😅 kocanı gör kızz bal, pekmez, fındık ne bulursan yedir 🤣🤣🤣
Keske olsaaa 😍 Bat 3 Temmuz bekliyorum ama degisti mi noldu bilmiyorum hic takip edemedim günlerimi doktor doktor gezmekten 🙄 cig kabak çekirdeği cok iyi diyorlar duymusmuydin hic ?

Keske olsaaa 😍 Bat 3 Temmuz bekliyorum ama degisti mi noldu bilmiyorum hic takip edemedim günlerimi doktor doktor gezmekten 🙄 cig kabak çekirdeği cok iyi diyorlar duymusmuydin hic ?
Duydum kuzum sipariş verdim bizimki yanlış almış tuzlu falan bilerek almıştır böyle koca milleti yaaa gidip kendim has hakiki alayım 🤣🤣🤣

X